داستان انیمیشن Monkey King Reborn 2021

پس از اینکه میمون کینگ فریبکار کوتاه مزاج هنگام بازدید از معبد با استادش تانگ مونک مورد توهین قرار می گیرد، او یک درخت جادویی را از بین می برد و به طور تصادفی پادشاه باستانی شیاطین را آزاد می کند که تانگ مونک را به عنوان انتقام از زندان طولانی خود می رباید. اکنون، پادشاه میمون و شاگردانش باید استاد خود را در عرض سه روز نجات دهند، قبل از اینکه شاه شیطان قدرت خود را به دست آورد.

فیلموگرافی

فکر می‌کردم این دنباله‌ای بر «شاه میمون: قهرمان بازگشته» محصول 2015 است که صرفاً بر اساس ظاهر میمون در آن دو فیلم است، اما اکنون مطمئن نیستم.به هر حال، با تماشای Ne Zha، Ne Zha Reborn، White Snake و White Snake 2، اکنون به این حماسه های انیمیشن چینی با بودجه کلان علاقه مند شده ام و این سنت قوی را ادامه می دهد.اگر آن فیلم‌ها و شخصیت‌های پر از اکشن، رنگارنگ، با مقیاس عظیم و انیمیشن زیبا را دوست داشتید، Monkey King Reborn ناامید نخواهد شد.به جز این واقعیت که شخصیت ها کمی زشت هستند و توضیح ندادند که چگونه تانگ سنگ به زندگی بازگشت، بقیه چیزها خوب و لذت بخش هستند. برخی از صحنه ها مرا به گریه انداخت. یه جورایی لمس کننده بود بنابراین، بله، یک جورهایی خوب بود.هم اینک میتوانید این انیمیشن را با کیفیت عالی و حجم کم از ایران تی وی دریافت و از تماشا آنلاین لذت ببرید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

After short-tempered trickster Monkey King is insulted while visiting a temple with his master Tang Monk, he destroys a magical tree and accidentally releases the ancient King of Demons, who kidnaps Tang Monk as revenge for his long imprisonment. Now, Monkey King and his fellow disciples must rescue their master within three days, before the Demon King regains his full power and unleashes his armies to destroy the earth

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *