داستان فیلم Don’t Look Up 2021

دو ستاره شناس سطح پایین باید به یک تور رسانه ای غول پیکر بروند تا به بشریت از نزدیک شدن یک دنباله دار که سیاره زمین را نابود می کند، هشدار دهند.

فیلموگرافی

طنزی تند و تند درباره وضعیت متأسفانه شکاف ایدئولوژیکی که جهان ما را درگیر کرده است، در حالی که تنها سیاره ای که زندگی را در خود جای داده است، همچنان به سمت رویداد انقراض خود حرکت می کند. اجرای موضوع آن چنان احساس از خود راضی وحشتناکی ایجاد می کند و حال و هوای شادباش به خود می دهد که بیش از هر چیز دیگری با تعریف مسخره مطابقت دارد.این فیلم به نویسندگی و کارگردانی آدام مک‌کی (The Big Short & Vice)، بی‌تفاوتی، بی‌تفاوتی و انکار جمعی مردم را در مواجهه با فاجعه‌ای غیرقابل کاهش در انتظار وقوع در آینده نزدیک و در عین حال به شیوه واقعی مک‌کی به تصویر می‌کشد. خیلی بیشتر علاقه مند است که به افراد مشهور لیست A اجازه دهد یک نمایش عجیب و غریب برای سرگرمی بینندگان برگزار کنند، البته ناگفته نماند که این یک آشفتگی صدایی است که همه جا را فرا گرفته است.در حالی که هر چند وقت یکبار به چند اعصاب دست می‌زند و گاهی اوقات به حق بی‌رحم است، زمان اجرای طولانی‌اش به یک مشکل تبدیل می‌شود زیرا داستان به طرز وحشتناکی ویرایش شده و آهنگ ضعیفی دارد. در اینجا چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانست بدون آنها انجام دهد، اما در عوض تصمیم می‌گیرد همان اسب مرده را دوباره از سر n بزند. در مورد اجراها، استعداد کل گروه پر ستاره‌اش برای نقش‌هایی هدر می‌رود که برای شروع به هیچ استعدادی نیاز ندارند.به طور کلی، به بالا نگاه نکن، فاقد سرگرمی، ظرافت و وحشیگری است که در ساخت یک طنز گزنده و گزنده وجود دارد. مک‌کی، درست مانند سرمایه‌گذاری‌های قبلی‌اش، در مورد لزوم خویشتن‌داری در برخورد با موضوعاتی از این دست بی‌اطلاع می‌ماند و اغلب اوقات فریب می‌خورد. کنترل نشده، نامتعادل و بدون تمرکز، نکاتی از درخشندگی وجود دارد که در چند مورد به سطح می رسند، اما در بیشتر موارد، این یک تلاش متوسط ​​در بهترین حالت است.هم اینک میتوانید این فیلم کمدی با کیفیت عالی و حجم کم دریافت و از تماشا آنلاین ایران تی وی لذت ببرید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ رکود بزرگ The Big Short 2015 ، اشاره کرد.

Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence), an astronomy grad student, and her professor Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) make an astounding discovery of a comet orbiting within the solar system. The problem – it’s on a direct collision course with Earth. The other problem? No one really seems to care. Turns out warning mankind about a planet-killer the size of Mount Everest is an inconvenient fact to navigate. With the help of Dr. Oglethorpe (Rob Morgan), Kate and Randall embark on a media tour that takes them from the office of an indifferent President Orlean (Meryl Streep) and her sycophantic son and Chief of Staff, Jason (Jonah Hill), to the airwaves of The Daily Rip, an upbeat morning show hosted by Brie (Cate Blanchett) and Jack (Tyler Perry). With only six months until the comet makes impact, managing the 24-hour news cycle and gaining the attention of the social media obsessed public before it’s too late proves shockingly comical – what will it take to get the world to just look up?

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *