داستان انیمیشن Encanto 2021

یک دختر جوان کلمبیایی باید با ناامیدی روبرو شود که تنها عضو خانواده خود بدون قدرت جادویی است.

فیلموگرافی

در حالی که این در کلمبیا تنظیم شده است، به راحتی و به راحتی به هر مکانی در جهان که در آن یک خانواده/جامعه گسترده زندگی می‌کنند و به طور هماهنگ با هم کار می‌کنند، قابل حمل است. این ویژگی یک جنبه جادویی به آن وجود می افزاید، به طوری که به هر کودکی که در آنجا متولد می شود هدیه ای توسط شمع مقدس خود داده می شود. برخی از این هدایا مفیدتر از بقیه هستند، باید گفت، اما وقتی “میرابل” بدون هدیه به دنیا می آید و چند سال بعد تمام وجودشان در آستانه سقوط به نظر می رسد، به دست این دختر جوان و پسر عمویش می افتد. “برونو” سعی می کند خانواده نزدیک خود را نجات دهد زیرا هدایا و شمع شروع به شکست می کنند. من واقعاً بزرگترین طرفدار اشعار لین-مانوئل میراندا نیستم، به نظرم آنها بیش از حد به تکرار تکیه می کنند، اما در اینجا او تعداد انگشت شماری دارد – اگرچه هیچ آهنگ قاتل واقعی ندارد، تا فیلمنامه ای مهربان را با یک سوپچون تکمیل کند. طنز و تعداد زیادی از انیمیشن های با کیفیت بالا که به راحتی 100 دقیقه می گذرد. مانند بسیاری از فیلم‌های دیزنی، اخلاقی اساسی در مورد اعتماد، صداقت، طبیعت و خانواده وجود دارد – اما نه خیلی زیاد ارائه می‌شود و نه خیلی احساساتی، و هنوز هم در حین تماشای آن لذت زیادی وجود دارد (تا زمانی که نباشید). یکی از خرها!). این واقعاً فیلمی نیست که فکر می‌کنم ماه آینده به یاد بیاورم، اما در یک صفحه نمایش بزرگ با صدای مناسب خوب به نظر می‌رسد و من از آن بسیار لذت بردم.هم اینک میتوانید این انیمیشن کمدی را با کیفیت عالی و حجم کم دریافت و از تماشا آنلاین ایران تی وی لذت ببرید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : شب خشونت آمیز Violent Night 2022 ، بازمانده The Survivor 2021 ، جان ویک 1 John Wick 2014 ، می باشد.

Encanto tells the tale of an extraordinary family, the Madrigals, who live hidden in the mountains of Colombia, in a magical house, in a vibrant town, in a wondrous, charmed place called an Encanto. The magic of the Encanto has blessed every child in the family with a unique gift from super strength to the power to heal-every child except one, Mirabel. But when she discovers that the magic surrounding the Encanto is in danger, Mirabel decides that she, the only ordinary Madrigal, might just be her exceptional family’s last hope

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *