داستان فیلم C’mon C’mon 2021

وقتی خواهرش از او می‌خواهد که مراقب پسرش باشد، یک روزنامه‌نگار رادیویی با برادرزاده پرانرژی‌اش سفری بین‌المللی را آغاز می‌کند تا زندگی دور از لس‌آنجلس را به او نشان دهد.

فیلموگرافی

یک حس مستند متمایز در مورد این درام مشاهده‌ای جذاب وجود دارد که اجرای سنجیده و متفکرانه‌ای از خواکین فینیکس (“جانی”) به ما ارائه می‌دهد که برای مراقبت از برادرزاده‌اش “جسی” (سوپر وودی نورمن) در حالی که مادرش “ویو” (Viv) آماده شده است. گابی هافمن) سعی می کند به همسر دو قطبی خود “پل” (اسکوت مک نیری) کمک کند. منصفانه است که بگوییم “جانی” آن چیزی نیست که شما با اتهام او یک امر طبیعی می نامید، و به همان اندازه واضح است که این پسر جوان دارای برخی ویژگی ها در رفتار خود است که با بیماری پدرش مطابقت دارد – و بنابراین ما اکنون باید این را دنبال کنیم. دو روح چون باید یاد بگیرند که یکی و دیگری را تطبیق دهند. چیزی مغناطیسی در مورد هر دو تلاش اصلی در اینجا وجود دارد که من را کمی به یاد “شاهین کره بادام زمینی” (2019) انداخت – نه اینکه موضوع یکسان است، بلکه در نحوه رشد شخصیت ها و ایجاد دوستی و وابستگی متقابل است. صادقانه و ماندگار فکر می‌کنم خطر واقعی در اتفاقی که در نهایت رخ می‌دهد وجود ندارد، اما کارگردان مایک میلز مطمئن می‌شود که سفری که با آن دو می‌رویم، در حالی که آنها کار روزنامه‌نگاری پیرمرد را به نیویورک دنبال می‌کنند، جایی که «جسی» باید با افراد و سناریوهای جدید سازگار شود. جایی که «جانی» باید خود را با این که تنها فرد زندگی اش نباشد، تطبیق دهد، به شکلی لطیف و لذت بخش به طرز تلخ و مکرر با طنز به ما ارائه می شود. عکاسی تک رنگ غنای دوست داشتنی به ظاهر این فیلم می بخشد و مطمئنا ارزش تماشای آن را دارد.هم اینک میتوانید این فیلم مهیج رابا کیفیت عالی و حجم کم دریافت و از تماشا آنلاین ایران تی وی لذت ببرید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
When his sister asks him to look after her son, a radio journalist embarks on a cross-country trip with his energetic nephew to show him life away from Los Angeles.
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *