داستان مستند بیستمین سالگرد هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز

اعضای بازیگران همه فیلم‌های «هری پاتر» در یک برنامه ویژه گذشته‌نگر برای جشن گرفتن سالگرد اولین فیلم، از جمله مصاحبه و گفتگو با بازیگران، دوباره گرد هم می‌آیند.

فیلموگرافی

طرفدار، پس این یک نوشیدنی شبانه بسیار شایسته و بهترین راه برای سوزاندن تب جهانی نوستالژی هری پاتر خواهد بود. من فقط یک پیرمرد بداخلاق هستم که نیش تر از میرتی ناله نمی کند، هرگز از کتاب ها هیجان زده نشده ام و خیلی پیر بودم که قسمت های جادویی خودم را رها کنم، و حتی اگر در 3 فیلم آخر در ترجمه گم شدم. من انتخاب بازیگرانی را دوست دارم که این دنیای جادوگری را به خانه‌ها و قلعه‌های خودمان برده‌اند، و فقط اعتراف می‌کنم که 3 فیلم اول من را برای همیشه فروختند و شب پرشور من خیلی زود شروع خواهد شد. فکر می‌کنم دیگر هرگز داستانی مانند این را نخواهیم داشت که به این شیوه توسعه جادویی توسعه فناوری فیلم‌برداری ساخته شده باشد، اگر چنین است، خیلی سریع در مورد آن به من بگویید، باید بگویم زیرا من یک آدم بداخلاق بداخلاق و دریچه‌ای خیلی قدیمی هستم. مردی که زمان زیادی باقی نمانده است، پس به من اطلاع دهید.چیزی که می توانم بگویم با گلوی غلیظ و چشمان سوزان از دلتنگی، ساده است، این را تماشا کنید و مراقب باشید که آن را از دست ندهید. و به تهیه کنندگان این مکه مرموز، سعی کنید چیزی خارج از صحنه های حذف شده و چیزهای دیگر جمع آوری کنید، زیرا این گنج واقعی است که هنوز منتشر نشده است …

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
The big three plus others are doing this reunion some 20 years after the first movie. It’s nice that everybody seems to be very nice people. J. K. Has a few comments but she doesn’t interact. It’s just as well. There is no need to inject any of her controversy and it’s about the kids anyways. The adults are also very nice. Helena Bonham Carter is probably the most chaotic and fun. All in all, it’s nice revisiting this franchise. See you at the next reunion.
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *