داستان انیمیشن نیروهای ویژه فک‌ ها Seal Team 2021

فوک بی باک کوین یک جوخه از استخدام‌کنندگان نامناسب را جمع‌آوری می‌کند تا در مقابل کوسه‌های بی‌رحم با دندان‌هایی مانند تیغ بایستند و دریای آزاد را پس بگیرند.

فیلموگرافی

فوک خز کیپ، کوئین (جس تی آشر) به همراه بهترین دوستش بنجی (جولیان اسمیت) در جزیره سیل زندگی می کند. فوک‌ها به دلیل انبوه کوسه‌ها در اطراف خانه جزیره‌شان عمدتاً از ماهی‌های با طعم وحشتناکی زندگی می‌کنند که فقط گاهی می‌توانند ماهی بگیرند و از طعم “شن و ماسه و ناامیدی” جدا شوند. هنگامی که بنجی توسط کوسه سفید بزرگ گرایمز (متیو ریس) خورده می شود، کوین پس از نجات توسط کلاگارت (جی کی سیمونز) رهبر سابق نیروی نظامی نیروی دریایی (HMMF) تیمی از پستانداران دریایی با فناوری فوک خز کیپ از همان سرنوشت در امان می ماند. سوئیچ متخصص (شارلتو کوپلی) و دلفین راه راه دولف (دلف لاندگرن) که در حال خوردن سیگار است. کوین پس از اطلاع از گذشته کلاگارت، فوک‌های خز شنل متشکل از بث (کریستن شال) پرانرژی و ترسو جرالدو (پاتریک واربرتون) را استخدام می‌کند، به این امید که کلاگارت آنها را در مهارت‌های نظامی خود آموزش دهد تا تیمی برای مبارزه با کوسه‌ها تشکیل دهد. . تیمی از افراد جدید و قدیم که با هم کنار هم می‌آیند، برای مقابله با کوسه‌ها با گریمز آماده با نقشه‌ای موذیانه تصمیم گرفتند.

Seal Team جدیدترین فیلم از خانه تولید آفریقای جنوبی، Triggerfish Animation است که بر روی ویژگی‌های کم‌هزینه‌ای مانند ماجراهای زامبزیا و خومبا کوتاه می‌آید و مسئول تولید تعدادی از برنامه‌های ویژه تلویزیونی برای تلویزیون بریتانیا به همراه Magic Light Pictures هستند. . این استودیو در حال حاضر تعدادی پروژه تلویزیونی در حال توسعه برای استریمرها مانند Disney+ و Netflix دارد. Seal Team اولین فیلم بلند استودیو پس از حدود 8 سال است و ظاهراً از صدای مشهور تا عنوان جناس محور آن به نظر می رسد که به عنوان یکی از آن فیلم های انیمیشن خارجی میانه راه از شرکت هایی مانند nWave Pictures یا Vanguard ساخته شده است. انیمیشن‌هایی که برای سطل‌های مقرون به صرفه در فروشگاه محلی شما ساخته شده‌اند، اما در اجرا فیلم به‌طور شگفت‌انگیزی جذابیت و طنز زیادی دارد و علیرغم اینکه در سطح پایین‌تری از طیف بودجه قرار دارد، بسیار شیک‌تر از آن چیزی است که من انتظار داشتم.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
After his best friend is killed in a shark attack, Quinn, a lovable yet tenacious seal assembles a SEAL TEAM to fight back against a gang of sharks overtaking the neighborhood. But this merry band of international seals are not at all trained for such a mission. They seek the help of a much more skillful combatant, Claggart, but even his tricks and flips can’t whip these guys into shape. However, with a little bit of ingenuity, intelligence and a lot of heart, our SEAL TEAM may actually be able to bring peace back to their undersea community.
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *