داستان فیلم قهرمانان ملی National Champions 2021

ستاره‌ای را دنبال می‌کند که ساعت‌ها قبل از بزرگ‌ترین بازی سال، اعتصاب بازیکنان را برمی‌انگیزد تا برای جبران منصفانه، برابری و احترام به دانش‌آموزان ورزشکار مبارزه کند.

فیلموگرافی

به عنوان یک درام ورزشی 116 دقیقه ای، انتظار داشتم حداقل یک بازی را ببینم. اما در عوض صحنه هایی در داخل و خارج از اتاق های هتل با برخی ملودرامات و پیچ و تاب های اپرا صابونی بود. با این حال، من می گویم، این احساس بسیار واقعی داشت، و من کنجکاو هستم که آیا این داستان به عنوان یک سیلی به صورت فوتبال دانشگاهی و دیگران تصور می شود. بازی های همه عالی و گیرا بود، به خصوص جی کی سیمونز، و تنها دلیلی که من در کل فیلم نشستم. پایان بسیار ضعیف بود، و من هرگز نتوانستم هیچ بازی را ببینم، اما فیلم همچنان منحصر به فرد و خوب بود. این ممکن است برای همه مناسب نباشد، به خصوص اگر فوتبال دانشگاهی یا ورزش را به طور کلی دنبال نمی کنید. این یک سخاوتمندانه 7/10 از من است.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ خبرچین Snitch 2013 ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : هیلز Heels 2021 ، وایکینگ ها vikings ، می باشد.

Seventy-two hours before the championship game, Missouri Wolves Heisman-winning quarterback LeMarcus James vanishes from the team hotel with his best friend, tight end Emmett Sunday. LeMarcus drops a televised bombshell. He’s organizing a players’ strike of the game. LeMarcus demands that student-athletes be regarded as employees and be compensated as such. Consequently he starts the fight for fair compensation, equality, and respect for the athletes who put their bodies and health on the line for their schools.

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *