داستان فیلم شنیده‌ ها و دیده‌ ها 2021 (Things Heard and Seen)

داستان خانواده ی یک هنرمند به نام کاترین کلار را بیان می کند که برای نقل و مکان کردن به خانه ای مشکوک می روند که در یکی از روستا های هادسون قرار دارد این خانواده کم کم متوجه میشوند خانه توسط ارواح طلسم شده است...

فیلموگرافی

فیلم ترسناک دیده ها و شنیده ها (Things Heard and Seen) به کارگردانی شاری اسپرینگر برمن ، رابرت پولچینی محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی معمایی و ترسناک دارد همچنین نویسندگی این فیلم را الیزابت برونداژ بر عهده دارد. این فیلم بر گرفته از رمان همه چیز متوقف می شود به نظر می رسد(All Things Cease to Appear) است . برای اولین بار توسط شرکت نفلیکس در آمریکا منتشر شد ولی به طور کلی تولید و اکران این فیلم را شرکت احتمالاً داستان (Likely Story) بر عهده داشته است. و هنرمندانی چون الکس نوستایدر ، آماندا سیفرید ، آنا سوفیا هگر ، بن گرنی ، باتر اسمیت، دن روزانه ، جک گور ، جیمز نورتون ، جوی اوزن ، کارن آلن، کلسی گریفین ، کریستین گریفیت ، مولی جوب در این فیلم نقش اساسی داشته اند. شما می توانید فیلم شنیده ها و دیده ها را با زبان اصلی همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در وب سایت ایران تی وی تماشا کنید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

اسکرین شات فیلم شنیده‌ ها و دیده‌ ها 2021

نقد شنیده‌ ها و دیده‌ ها 2021 (Things Heard and Seen)

Things Heard and Seen تا دقایقی یک فیلم ترسناک گوتیک (پیشنهادی های مناسب این ژانر بر اساس ؛ وحشت، عاشقانه و ملودرام طبقه بندی می‌شوند) و بخشی دیگر تصویری مجذوب کننده از ازدواج است که در طول فیلم از هم گسیخته می شود.

نویسندگی و کارگردانی فیلم هیجان انگیز دیده ها و شنیده ها توسط شاری اسپرینگر برمن و رابرت پولچینی انجام شده است که در سابقه این زوج نویسنده و کارگردان یک اثر بنام “American Splendor 2003” دیده می شود که بسیار هم خوش درخشیده است.

اقتباس از رمان الیزابت برونداژ با یک عنوان مناسب و بازیگری ماهرانه آماندا سایفرد دیدن این فیلم جذاب می کند.

ماحصل کار فیلمبردار لاری اسمیت ایجاد حال هوای سرد با تصویری از آسمان خاکستری مه آلود، شکوه بزرگی از دره رودخانه هادسون و تصاویر زیبا و شکوه شهر کوچک و در نهایت ارائه یک فیلم ترسناک مهیج می باشد.

نقد کاربران

  • نقد کاربری بنام: ianliddle | عنوان: کاملاً توسط این فیلم دزدیده شد !!

“این همه پتانسیل اما چه ناامیدی !! در واقع این فیلم خودم و همسرم را کاملاً غرق کرده بود و سعی می کردیم اتفاقات بعدی را پیش بینی کنیم. ما هرگز پایان آن را پیش بینی نمی کردیم !! غم و اندوه خوب به اندازه کافی منطقی ساخته شده اما خدای من در پایان احساس گم کردن چیزی را می کردیم !!! آیا می توانستم از تمام آن زمان خیلی بهتر استفاده کنم !! با عرض پوزش Netflix. خوب نیست!!.”

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *