داستان فیلم ترباز 2020 Torbaaz

درباره ی مرد بی بند و باری است که برای تغییر دادن مسیر زندگی اش بچه های پرورشگاه را برای پیروزی در بازی کریکت آموزش می دهد..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی هندی ترباز (Torbaaz) به کارگردانی جیریش ملیک محصول 2020 کشور هند است و موضوعی اکشن،کوتاه،درام و هیجانی دارد و نویسندگی این فیلم را گیریش مالک ، بهارتی جاکار بر عهده دارد همچنین برای اولین بار شرکت Rahul Mittra Films آن را منتشر کرد هنرمندان فیلم عبارتند از : عیشان، جاوید مالک ،ببرک اکبری ،گاوی چاهال، حمید شفیع ،کوارجیت چوپرا ،محمد خیرخواه ،نرگس فخری ، پریانکا ورما ،رهول شیطان ، رهول میترا، سانجی دات هم اکنون این فیلم هندی زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی مشاهده کنید.

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

فیلم سینمایی ترباز

نقد ترباز 2020 Torbaaz

نقد کاربران

امتیاز: 10 از 10 |  عنوان: بهترین فیلم

“فیلم ترباز را دوست داشتم. Sanjay dutt جادو را روی صفحه نمایش می آورد. بچه ها بهترین قسمت فیلم هستند. داستان خیلی خوب اجرا شده است. پیام به زیبایی گفته شده است. از دیدن فیلم لذت بردم.”

امتیاز: 8 از 10 |  عنوان: عملکرد فوق العاده

“فیلم از نظر بصری تجربه خیره کننده ای بود. خط داستانی درخشان ، جلوه ای عالی و مکان های زیبا. به طور قطع ، باید فیلم تماشا کنید.”

امتیاز: 7 از 10 |  عنوان: داستانی دل انگیز با پیامی بسیار قوی

“باید یک فیلم را با یک پیام قوی تماشا کنید. دیدن اینکه تفاوتی که یک بازی می تواند در صدها زندگی بی گناه در یک کشور ایجاد کند بسیار جالب است. امیدوارم بسیاری از کودکان در شرایط مشابه در واقع یک خفاش را به جای اسلحه انتخاب کنند. کل خدمه کلاه.”

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *