داستان فیلم هر چیزی برای جکسون 2020 Anything for Jackson

داستان زن و شوهری است که نوزادشان را از دست داده اند و زن بارداری را می دزدند تا روح فرزند مرده ی خود را با سحر و جادو در فرزند زن باردار بگذارند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی هرچیزی برای جکسون (Anything for Jackson) به کارگردانی جاستین جی. دیک محصول 2020 کشور کانادا است و موضوعی ترسناک دارد و کیت کوپر نویسندگی آن را بر عهده دارد همچنین برنده جایزه بهترین بازیگر در جشنواره Blood in the Snow Canadian 2020 شده است و نخستین بار شرکت Vortex Productions آن را ارائه کرد هنرمندان فیلم عبارتند از : لنت ویر، کیتلین لیب، جین ایستوود، جاش کروداس،داکستون ویلیام لوند، کلیر کاوالیرو و …..هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی Bluray در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

فیلم سینمایی هرچیزی برای جکسون

نقد هر چیزی برای جکسون 2020 Anything for Jackson

نقد کاربران

  • امتیاز: 8 از 10 |  عنوان: به طور غیر منتظره بسیار خوب است

“با توجه به کیفیت پایین و بسیاری از خروجی های ترسناک اخیراً انتظار زیادی از این فیلم نداشتم. اما چه تعجب آور است.

داستان به خوبی نوشته شده و فشرده ، به زیبایی گام ، و با دسیسه های فراوان است ، بنابراین شما هرگز واقعاً نمی دانید که کجا می رود.

شخصیت ها به طور عالی توسط کل بازیگران به تصویر کشیده می شوند.

اگر می خواهید یک فیلم ترسناک خوب ببینید که شامل جیغ زدن نوجوانان در برخی مکان های از راه دور نباشد – این یک فیلم برای تماشاست.”

  • امتیاز: 9 از 10 |  عنوان: یک داستان عالی فوق العاده دلچسب.

“2 روز از تماشای هر چیزی برای جکسون می گذرد و هنوز هم نمی توانم آن را از ذهنم بیرون بیاورم … این فیلم واقعاً خوبی است. من سعی می کنم در چند سطر توضیح دهم که چرا من آن را فیلم خوبی می دانم.

1) متفاوت است – در ایده های بسیار کپی پیست و بازسازی ، سرانجام این فرصت را پیدا کردم که چیزی اصلی ، چیز متفاوت تماشا کنم. در طول فیلم هر چیزی برای جکسون مرا غافلگیر کرد و من این را خیلی دوست داشتم. این فیلم قابل پیش بینی نبود و خیلی خوب بود!

2) فیلم کم هزینه آن – من واقعاً شروع به لذت بردن از فیلم های کم بودجه بیشتر از فیلم های با بودجه بالا می کنم و این در واقع چندان خوب نیست زیرا به این معنی است که فیلم های با بودجه بالا فاقد داستان اصلی و ایده های جدید هستند. فیلم های کم هزینه امروز بیشتر روی عمق داستان متمرکز شده اند و این برای من مهمترین قسمت فیلم است. در هر چیزی برای جکسون شاید جلوه های ارزان قیمت را در برخی صحنه ها مشاهده کنید اما با روح ساخته شده اند و این چیزی را به آنها می دهد که امروزه اکثر فیلم های با بودجه بالا ندارند. من از هر صحنه این فیلم واقعاً لذت بردم.

3) بازیگری و موسیقی خوب – بازیگری علاوه بر خط داستانی ، احتمالاً مهمترین قسمت فیلم است و در این فیلم بازیگری عالی است! من شخصیت های اصلی را خیلی دوست داشتم و از نظر من شخصیت های فرعی نیز بسیار خوب بودند. برای من موسیقی قسمت بسیار مهمی از هر فیلم است و من واقعاً از موسیقی لذت می برم و از صدا در “هر چیزی برای جکسون” تأثیر می گذارد ، بنابراین یک امتیاز مثبت دیگر برای این فیلم است. اگر طرفدار فیلم ترسناک هستید و به داستانهای متفرق علاقه دارید بیش از آنکه قطعاً باید این فیلم را بررسی کنید ، معتقدم از آن لذت خواهید برد!”

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *