داستان فیلم ضمیر هماهنگ Parallel Minds 2020

داستان دانشمندی است که با ساختن یک لنز چشم گذشته ی افراد را بار دیگر زنده می کند...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی ضمیر هماهنگ (Parallel Minds) به کارگردانی بنجامین راس هایدن محصول 2020 کشور کانادا است و موضوعی علمی تخیلی و هیجانی دارد و اولین بار شرکت Amazon Prime Video آن را منتشر کرد هنرمندان فیلم عبارتند از :میشل تراش، مدیسن والش، گرگ بریک،چلسی گرین، آستین سیورو … هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی Bluray در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

فیلم سینمایی ضمیر هماهنگ

نقد ضمیر هماهنگ Parallel Minds 2020

نقد کاربران

  • امتیاز: 1 از 10 |  عنوان: این فیلم دارای بیش فعالی است

“صادقانه نمی دانم چه چیزی را تماشا کردم. احساس می کنم کانال من یک ساعت و نیم موج سواری کرده است ، زیرا این فیلم چقدر منسجم است. آیا آنها فقط مشتی فیلم علمی تخیلی ، معمایی ، ترسناک و بومی گرفته و آنها را با هم خرد کرده اند؟ درست زمانی که فکر می کنید به مکان مورد نظر خود می رسید – به یک پروانه نگاه کنید – و اکنون این یک فیلم کاملاً جدید است … تا اینکه چیز براق بعدی ظاهر شود تا دوباره طرح را تغییر دهد. در پایان این تغییر نمی کند ، شما مات و مبهوت به صفحه خیره می شوید. تنها چیز متحد کننده تصاویر بصری و خیره کننده است. وقت خود را برای این کار تلف نکنید مگر اینکه بخواهید سرانجام گیج تر از آنچه پس از تماشای تریلر بودید. شما داستان بهتری را خواهید دید که در واقع یک ساعت و نیم کانال موج سواری است.”

  • امتیاز: 1 از 10 |  عنوان:اتلاف وقت زیاد

“من حتی مطمئن نیستم که چه چیزی را تماشا کردم …. من عاشق فیلم های علمی تخیلی هستم ، در واقع من عاشق هر ژانر فیلم هستم اما این یکی از اتاق یا HOOKER بدتر بود. من حتی نمی دانم خط داستانی در فیلم ضمیر هماهنگ وجود داشته است … به نظر شگفت انگیز ، دارای فیلمبرداری زیبا و مناظر و صحنه هایی بود اما در غیر این صورت چیزی جز زباله در این فیلم وجود نداشت. احساس کردم بازیگران هیچ کارگردانی ندارند که آنها را کارگردانی کند و برخی از بازیگران بازیگران بسیار با استعدادی هستند اما در این فیلم چیزی نشان ندادند. در مجموع فکر می کنم اتلاف وقت و هزینه هنگفتی برای تولید و غم انگیز است دیدن یک فیلم علمی-تخیلی دیگر با نمایش های جالب با چنین فیلم های وحشتناکی مانند این به نمایش در می آید. وقت خود را تلف نکنید ، هرگز آن را پس نخواهید گرفت …….”

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *