داستان فیلم گاتام Gatham 2020

ریشی و نامزدش آدیثی برای دیدن پدر ریشی راهی خانه اش می شوند اما در بین راه ماشینشان خراب میشود و شخص غریبه ای به کمک آنها می آید و به خانه اش دعوتشان می کند اما...

فیلموگرافی

فیلم سینملیی گاتام یا گذشته (Gatam) با موضوعی رازآلود و هیجان انگیز ساخت 2020 کشور هند می باشد.نویسندگی و کارگردانی توسط کیاران کوندامادوگولا و از بازیگرانی بنام هارشا واردهان پراتپ، لکشمی بهاراداج، پوجیتا کوراپارتی، رقو گوپال در این فیلم مهیج بهره جسته است. شرکت آمازون به دلیل شیوع همه گیر کروتا این فیلم را در نوامبر 2020 منتشر کرد. هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی Bluray در سایت ایران تی وی دانلود و از تماشا آنلاین لذت ببرید.

دانلود فیلم های هندی

 

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.

فیلم هندی گاتام

نقد گاتام Gatham 2020

نقد کاربران

  • امتیاز: 6 از 10 |  عنوان: کاملاً مناسب

“ووه اول اینکه من با نظرات مثبت بیش از حد موافق نیستم و نمی توانم بگویم که نقدهای منفی نیز درست هستند. این فیلم کاملاً مناسب است. داستان ممکن است بزرگترین نباشد اما اعدام خوب است. من نیمه اول فیلم را دوست دارم ، زیرا تعلیق و تنش زیادی وجود دارد. صحنه های کابین شما را در لبه صندلی شما نگه می دارد اما سوالات زیادی از سر شما عبور می کند مانند “چگونه او به اینجا رسیده است” ، “چرا آنها چنین کاری می کنند؟” حتی اگر هیچ توسعه شخصیت در نیمه اول وجود نداشته باشد ، کاملاً واضح است که برای چه کسی باید ریشه گرفت. اما وقتی فلاش بک ها شروع می شوند و می فهمیم که چگونه کل ماجرا اتفاق می افتد ، من علاقه ام را از دست دادم. آنها حتی تا جایی پیش می روند که می گویند بهترین قسمت های فیلم روی صحنه رفته اند و آنجاست که علاقه کاملم را از دست می دهم. اما من دوست دارم که چگونه فیلم با احساسات / ذهن بیننده بازی کند ، همانطور که فیلم پیشرفت می کند و همه چیز حل می شود ، شما احساس می کنید که همه چیز را همانطور که به نظر می رسد نیست. گفتگو شسته و رفته و نسبتاً پایه ای است. اما تصمیم گیری شخصیت ها کاملاً وحشتناک است ، مکان های زیادی وجود دارد که اگر از برخی کارها اجتناب کنند یا کارهای خاصی را انجام دهند ، کار برای آنها آسان بود. مسئله دیگر این است که فکر می کنم این فیلم بیش از آنچه باید باشد طولانی است.

نمایش ها مناسب است. فیلمبرداری با زاویه های نفس گیر دوربین خوب است اما من از ظاهر فیلم خوشم نمی آید ، همه لکه دار و مبهم است ، به نوعی خاموش است. این نمره کمک بسیاری می کند زیرا صحنه ها را به زیبایی تکمیل می کند.

به طور کلی ، این یک فیلم کامل نیست اما هنوز هم یک مهیج هیجان انگیز است که می تواند هیجان انگیز باشد!”

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *