داستان فیلم هر نفسی که میکشی Every Breath You Take 2021

داستان زن روانپزشکی است که بعد از خودکشی یکی از بیمارانش برادرش را به فرزند خواندگی می پذیرد اما با ورود این بچه زندگی اش از هم می پاشد...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی هر نفسی که میکشی (Every Breath You Take) به کارگردانی وان استاین محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی درام،هیجانی و معمایی دارد و دیوید مورای نویسندگی آن را بر عهده دارد شرکت فیلم ساختمانی (Construction Film) اولین بار آن را تولید کرد و شرکت سرگرمی عمودی (Vertical Entertainment) آن را در آمریکا منتشر کرد این فیلم به نام دیگر تو به من تعلق داری (You Belong to Me) نیز شناخته میشود و در سایت IMDB امتیاز 5.2 را کسب کرده است و زندگی روانپزشکی را نشان می دهد که بخاطر دلسوزی و از خودگذشتگی شغلی اش زندگی اش ویران می شود. هنرمندان فیلم عبارتند از : برندن ،ساندرلند ، کیسی افلک ،کریستوفر لوگان، دانیل بیکن، امیلی، آلین لیند ،هیرو کاناگاوا ، هند آیزلی ،خئون کلارک ،لیلی کروگ ،میشل موناگان ،سام کلافلین ،ورونیکا فرسو … هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم هر نفسی که میکشی

اسکرین شات فیلم هر نفسی که میکشی 2021

نقد هر نفسی که میکشی Every Breath You Take 2021

نقد کاربران

  • امتیاز: 4 از 10 |  عنوان: غم و اندوه منجر به ناامیدی ما می شود

“سلام دوباره از تاریکی. تماشای فیلم های هیجان انگیز روانشناختی هنگامی که خوش سلیقه و خوب عمل می کنند بسیار سرگرم کننده است. این یک تعادل ظریف است ، از آنجا که اگر حتی یکی از این عناصر فاقد آن باشد ، سطح لذت سقوط می کند و چرخش چشم شروع می شود. متأسفانه این فیلم از کارگردان Vaughn Stein (ترمینال ، 2018) و فیلمنامه نویس دیوید موری (اولین فیلم بلند او) با وجود بازیگران بسیار خوب و مورد احترام ، یک کلاس مستر در چرخش چشم است.

کیسی افلک برنده اسکار (MANCHESTER BY THE SEA، 2016) و میشل موناگان در نقش زوج همسر دکتر فیلیپ و گریس کلارک بازی می کنند. او در یک موسسه روانپزشکی کار می کند و او یک نماینده محلی در زمینه املاک و مستقلات است. یک صحنه اولیه نشان می دهد مادر گریس پرستش پسر کوچکشان را به تمرین هاکی می کشاند. فاجعه رخ داد و از آن شب ، فیلیپ و گریس به سختی با یکدیگر یا دختر نوجوانش (توسط مادر دیگری) لوسی (هند آیزلی ، دختر اولیویا حسین) صحبت می کنند. هر سه به روش خود غمگین هستند – از نظر عاطفی از دیگران جدا شده اند. گریس به طور پرخاشگرانه روز و شب در استخر عمارت خیره کننده و مدرن خود شنا می کند. لوسی به دلیل خرناس کوکائین در طی آزمایشگاه علوم از مدرسه خصوصی خود اخراج شده است. فیلیپ خود را در کار با مشتری غرق می کند و ما می دانیم که او باهوش است زیرا عینک می زند.

یکی از مشتریانی که فیلیپ با وی علاقه خاصی نشان می دهد ، دافنه است (امیلی آلین لیند ، دکتر خواب ، 2019) ، یک خانم جوان مشکل دار از یک خانواده آشفته. فیلیپ برای کمک به دافنه در کنار آمدن با دوستانش ، از درمان شخصی غیر متعارف استفاده می کند ، که بعداً به عنوان یک مطالعه موردی برای دانشجویان ارائه می کند … برخلاف میل رئیس و دوستش ونسا (ورونیکا فرس). این اتفاق وقتی دفن به ظاهر اقدام به خودکشی می کند ، نتیجه معکوس می دهد و برادر غمگین او جیمز (سام کلافلین ، بازی های گرسنگی: MOCKINGJAY) ظاهر می شود.

در این مرحله ، همه غصه می خورند و زندگی فیلیپ شروع به خراب شدن می کند زیرا او را عامل خودکشی دافنه می دانند. جیمز جذابیت گریس و لوسی را روشن می کند و حتی اگر شخصیت ها آن را دریافت نکنند ، هر بیننده ای اتفاقات ، دلیل وقوع و کجای مسیر را تشخیص خواهد داد. حتی اگر همه چیز به روشی هوشمندانه و نه بیش از حد واضح و آشکار انجام شود ، این نیز خوب خواهد بود. حتی آزمایش های مرکب رورشاچ که به عنوان اثر هنری در عمارت بکر کلارک استفاده می شود دلیل ایجاد رول دور چشم است. Claflin احتمالاً با نقش خود بیشتر از همه لذت می برد ، اما این Monaghan است که به شخصیت اصلی خود نزدیک می شود تا یک شخصیت کامل را شکل دهد. افلک فقط یک شخصیت ناامید و بی روح دیگری به رزومه خود اضافه می کند … هرچند که در حالی که در اتومبیل خود نشسته است ، البته باید تنهایی را پرت کند. خوشبختانه این بازیگران مطمئناً به سراغ پروژه هایی می روند که شایسته استعدادهای خود باشند.”

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *