داستان فیلم من گرتا هستم I Am Greta 2020

درباره ی دختری به نام گرتا تونبرگ است که با فعالیت های روزمره اش درباره ی خطرات ناشی از تغییرات اقلیمی و زیست محیطی با سران کشور مقابله می کند...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی من گرتا هستم (I Am Greta) به کارگردانی نیثن گروسمان محصول 2020 کشور آمریکا،آلمان،انگلیس و سوئد است و موضوعی زندگی نامه و مستند دارد و هانا لژونکوویست ، پر کی کرکگارد نویسندگی این فیلم مستند وار را بر عهده دارند همچنین شرکت Hulu برای اولین بار در جشنواره بین الملی آن را ارائه کرد و در سایت IMDB امتیاز 6.7 کسب کرده است نقد یکی از کاربران برای دیدن این فیلم به این گونه است : افرادی که می گویند این فیلم ضعیف بود ، مشکل این جهان است. فیلم شگفت انگیز ، روشی که او دنیای افراد ثروتمند و قدرتمند را به عنوان یک فیلم سینمایی عجیب توصیف می کند. عروسک هایی که تئاتر عجیبی بازی می کنند. شگفت آور دیدن افرادی که می خواهند سلفی بگیرند اما نمی فهمند که او واقعاً برای گفتن چیست. دنیای دیوانه ای که در آن زندگی می کنیم ، امیدوارم برخی از مردم متوجه شوند که همه چیز باید تغییر کند قبل از اینکه خیلی دیر شود… هنرمندان فیلم عبارتند از : گرتا تونبرگ ، سوانته تونبرگ ، نیکلاس سوینینگسن و… هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی تماشا کنید….

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم من گرتا هستم 2020

اسکرین شات فیلم من گرتا هستم 2020

نقد من گرتا هستم I Am Greta 2020

نقد کاربران

  • امتیاز: 7 از 10 |  عنوان: حقیقتی ناخوشایند

“برای بسیاری از آنها ارائه اسلایدی به نام اسلایدها توسط معاون رئیس جمهور سابق آمریكا ، ال گور ، با یك مستند “An Inconvenient Truth” (2006) بود ، گرتا تونبرگ ویدئویی را كه در مدرسه مشاهده كرد بر روی خرس های قطبی در معرض خطر از دست دادن یخ دریا در اثر تغییر آب و هوا استناد می كند ، و برای دیگران این فعالیت تونبرگ در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است و برای برخی دیگر به خوبی می تواند “من گرتا هستم” است که آنها را به خطر گرم شدن کره زمین بیدار می کند. تصاویر متحرک از این طریق قدرتمند هستند. اینگونه بازتابهای منعکس کننده که گاهاً توسط تونبرگ انجام می شود – او همچنین سفرهای خود را با شهرت مقایسه می کند و گویی در یک فیلم زندگی می کند – به غیر از این ، انتظار زیادی از این مستند نداشتم ، زیرا معمولاً علاقه چندانی ندارم در چنین سخنرانی های سینمایی یا پروفایل مشاهیر. اینکه “من گرتا هستم” از نوع منتقدان سرگرمی که تمایل به تمایل به چنین مطالبی دارند ، مورد بررسی ستاره ای قرار نگرفته است ، البته مثبت تر از آن نیست ، دلچسب نبود. اما ، من از رویکرد مشاهده ای دوربین در اینجا با روایت تونبرگ خوشم می آید و ناتان گروسمن کارگردان فیلم اعتصاب ابتدائی انفرادی این نوجوان را در خارج از پارلمان سوئد اسیر کرد و آن را در یک حماسه از دانش آموز مسیحی که در سراسر اروپا برگزار می کرد ، جلب کرد. رهبران جهان و الهام بخشیدن به سایر کودکان در سراسر جهان ، قبل از پایان دادن به یک سفر دریایی اوج اقیانوس اطلس برای تذکر سیاستمداران بیشتر در چهره خود در سازمان ملل در نیویورکتونبرگ می گوید که فعالیت او مربوط به او نیست بلکه بیشتر به موضوع تغییرات آب و هوایی انسانی مربوط می شود ، اما گروسمان درست است که تمرکز خود را بر روی ستاره در اینجا نگه دارد ، و او در بهره برداری مهارت دارد – او ، نه والدینش یا هر کس دیگری ، به عنوان به وضوح در این مستند – موقعیت او به عنوان یک کودک سوئدی ، از جمله یکی با آسپرگر ، برای انجام کاری که هیچ بزرگسالی واقعاً نمی تواند از آن دور شود – باعث می شود کوتاه و پرشور در سخنرانی های خود الهام بخش و جذاب برای غرایز پدرانه باشد بزرگسالان فرض شده در اتاق. منظورم این است که علاوه بر کسانی که مستبد یا نین کامپوپ کودکانه یا هر دو هستند – بولسوناروس ، پوتینز ، ترامپ و پیرس مورگان شما در جهان. این که وی چگونه پیروان و جنبشی را ایجاد کرده و از آن برای فشار آوردن بر رهبران و شخصیت هایی که به حکومت اهمیت می دهند استفاده کرده است – مانند ماکرون ، مرکل ، پاپ ، حتی فرماندار سابق آرنولد شوارتزنگر ، از آن استفاده کرده است. به نظر می رسد یکی از نوحه های رایج “من گرتا هستم” این است که کسی را از طرف مقابل خود تغییر نخواهد داد. با این حال ، در عصری که علم به دلایل سیاسی انکار می شود و دیگران حتی در سنین نوجوانی اهریمن می شوند ، این هرگز واقعاً یک احتمال نبود. تونبرگ ایده درستی را متمرکز بر همسالان خود که هنوز به یک حلقه بازخورد سوگیری تأیید ، نظریه های توطئه و اطلاعات غلط تبدیل نشده اند ، دارد. علم در اینجا ثابت شده است ، بنابراین نقش او این است که جنبش خود را به سمت بزرگسالانی که می توانند مسئولیت را بپذیرند و بقیه آنها را تمسخر می کند جلب کند.”

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *