داستان فیلم چهار روز خوب Four Good Days 2020

داستان مادر دلسوزی به نام دب است که قصد دارد در طی 4 روز دخترش مولی را که به مواد اعتیاد دارد ترک دهد..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی چهار روز خوب یا فور گود دیز (Four Good Days) به کارگردانی رودریگو گارسیا محصول 2020 کشور آمریکا و کانادا است و موضوعی درام دارد، الی ساسلو ، رودریگو گارسیا نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند همچنین برای اولین بار بر اساس رمانی به نام How’s Amanda در جشنواره فیلم ساندنس توسط شرکت Indigenous Media منتشر شد هنرمندان این فیلم عبارتند از : کارلا گالو ، کارلوس، لاکامارا ، گلن کلوز ،گلوریا گارایوا ،کیم دلگادو ،میلا کونیس، Rebecca TilneyStephen Root و …. هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی تماشا کنید…

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم چهار روز خوب 2020

اسکرین شات فیلم چهار روز خوب 2020

نقد چهار روز خوب Four Good Days 2020

نقد کاربران

  • امتیاز: 6 از 10 |  عنوان: میلا جدی می شود

“سلام دوباره از تاریکی. اعتیاد به مواد مخدر محصول بسیار خوبی را برای فیلم های پیام عاطفی فراهم می کند ، اگرچه من در رابطه با موضوع به سختی اعتراف می کنم. رودریگو گارسیا ، نویسنده و کارگردان (ALBERT NOBBS ، 2011) با الی ساسلو ، نویسنده همکار ، در زمینه اقتباس مقاله ساسلو در واشنگتن پست 2016 ، “آماندا چگونه است: داستان حقیقت ، دروغ و اعتیاد آمریکایی” همکاری کرده است. این یک داستان کاملاً رایج است که چگونه اعتیاد زندگی را خراب می کند و خانواده ها را از هم می پاشد. اگر دو بازی قدرتمند در نقش اصلی نبود ، آخرین فیلم گارسیا فقط “یک ورود به آتش دیگر” بود.

این فیلمساز با گلن کلوز ، ستاره ALBERT NOBBS خود ، که در نقش دب ، مادر مولی (میلا کونیس) ، 10 ساله معتاد به مواد مخدر است و در خانه مادر ظاهر می شود و “تمیز کردن” کمک می کند ، دوباره همکاری کرده است. البته ، مادر در طول سالها بارها این موضوع را شنیده است. ببینید ، مولی نه تنها از مادرش دزدی کرده و مرتباً به او دروغ گفته است ، بلکه در طی این 10 سال 14 بار سم زدایی کرده است. دب در ابتدا از ورود مولی به خانه امتناع می کند ، اما صبح روز بعد خود را رها می کند و او را مستقیم به مرکز سم زدایی می کشاند. دکتر به او می گوید اگر چهار روز تمیز بماند (از این رو عنوان فیلم) واجد شرایط یک عکس جادویی جدید است که جلوی هوس و اثر دارو را می گیرد. هر دارویی در سیستم ایجاد عوارضی می کند و احتمالاً کشنده است.

بنابراین دب مولی را که می فهمیم ، از شوهر سابقش ، شان (جوشوا لئونارد) صاحب فرزند می شود. معلوم شد ، او هم چنین مرد خوبی نیست. من مطمئناً متخصص نیستم ، اما به نظرم می رسد كه خانم كونیس به عنوان یك معتاد كاملاً با دندانهای پوسیده ، پوست آسیب دیده و نگرشی روبرو می شود كه ضربت یک ضربه سریع را بخورد. خانم کونیس در BLAN SWAN (2010) عالی بود ، اما به نظر می رسد که بیشتر وقت خود را در کمدی ها سپری می کند. او دوباره اثبات می کند که دارای برخی از خردهای دراماتیک است و امیدوارم که همچنان به دنبال نقش های جدی تر باشد. خانم کلوز ، که به تازگی با تبدیل شدن به اولین بازیگر با 8 نامزدی اسکار و بدون برد ، رکورد بی فایده ای را ثبت کرده است ، یک کلاه گیس وحشتناک دیگر (ala HILLBILLY ELEGY ، 2020) انجام نمی دهد و بسیار سخت تلاش می کند تا یک مادر تمام عیار از یک شخص معتبر تهیه کند شخصیت. این فیلم به طور خلاصه در تاریخ رها شدن مادر و دختر است ، اما هرگز به معنای واقعی عمیق نمی شود.

به استیفن روت به عنوان شوهر دوم دب کم کاری داده می شود و سام همینگز یک صحنه خوب به عنوان پدر مولی دارد که با دب روبرو می شود. کلیشه ها در داستان به وفور یافت می شوند ، اما پیام اصلی پدر یا مادری که حاضر نمی شود از بچه خود چشم پوشی کند ، حتی اگر هر زمان نتیجه ناامید شود ، واقعیت دارد. مطمئناً تا آنجا که افسردگی اعتیاد به مواد مخدر باشد ، هیچ TRAINSPOTTING (1996) وجود ندارد ، اما این دو مورد منجر به تماشای آن می شود.”

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *