داستان فیلم Wrath of Man 2021

داستان مرد ترسناک و عصبانی به نام اچ است که در شرکت دریافت و حمل پول کار می کند...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی خشم مردانه (Wrath of Man) به کارگردانی گای ریچی محصول 2021 کشور آمریکا و انگلیس است و موضوعی اکشن و هیجانی دارد و نیکولاس بوخریف ، اریک Besnard نویسندگی آن را بر عهده دارند. همچنین نخستین بار شرکت Metro-Goldwyn-Mayer آن را اکران کرد و جالب این است که نقد کاربران زیادی را به دنبال داشته است از جمله : خوشحالم که فیلمی را می بینید که هر دو دقیقه یک مرتبه زباله های سیاسی را به صورت شما نمی مالد! این فیلم ثابت می کند شما می توانید با موفقیت یک بازیگر متنوع داشته باشید که به نظر اجباری نرسد. گفتگوها گاهی اوقات کمی ساختگی است ، که من را از آن خارج می کند ، اما برای چند ساعت سرگرم کردن با یک داستان نیمه هوشمندانه (و استاتهام بسیار بد است) ارزش پذیرش را دارد.هنرمندان این فیلم عبارتند از : الساندرو بابالولا ،اندی گارسیا ، کریس ریلی دئوبیا اوپارئی ، ادی مارسان، هولت، مک کالانی ،جیسون استاتهام، جفری دونووان، جاش هارتنت ، لاز آلونسو ، مارک آرنولد، نیام الگا، رائول کاستیلو ،روکی ویلیامز ، اسکات ایستوود، تادگ مورفی هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی تماشا کنید..♥♥♥♥

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ وزارت جنگ ناجوانمردانه ، آقایان ، عملیات فورچن نیرنگ جنگ ، علاءالدین Aladdin 2019 ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم سینمایی خشم مردانه 2021

اسکرین شات فیلم سینمایی خشم مردانه 2021

نقد Wrath of Man 2021

نقد کاربران

  • امتیاز: 8 از 10 |  عنوان: آیا سرانجام هالیوود یاد می گیرد؟

“اکثر قریب به اتفاق آمریکایی ها فقط می خواهند سرگرم شوند ، از جمله من. آیا زمان و مکانی برای بحث در مورد سیاست و سایر موضوعات در فیلم ها وجود دارد ، مطمئناً ، اما این زمان در همه فیلم های حلقوی شما نیست. به خصوص که تقریباً همیشه کاملاً یک طرفه است و بیشتر اوقات به تبلیغ می رسد. من خیلی از آن مریض هستم و اگر کسی دیگری این را بخواند ، می داند که “خشم انسان” کاملاً برای سرگرمی اینجا است.

من یک تن فیلم کم بودجه تماشا می کنم ، بنابراین دیدن فیلم با بودجه بزرگتر که تمام آن اردک های پشت سر هم باشد ، نورپردازی خوب ، صداهای خوب ، فیلمنامه خوب ، بازی عالی و غیره بسیار خوب بود.

من کور به “خشم انسان” رفتم ، این را به دلیل داشتن جیسون استاتهام دیدم و او معمولاً در فیلم های اکشن و معقول یا حداقل سرگرم کننده بازی می کند. کاش فیلم های بیشتری از این دست وجود داشته باشد ، فقط یک فیلم سرگرم کننده و خوش ساخت باشد که در تمام مدت بسیار جالب باقی بماند. نمی توانم بگویم که همه چیز را فهمیده ام تا پایان کار ، اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است و داستان دوبار می پرد. احتمالاً بیشترین قسمتهای جذاب اولین اقدام است و سوم ، واقعاً به 3 عمل تقسیم شده است. اقدام دوم سنگین است ، بنابراین داستان را کمی کند می کند ، اما هرگز کسل کننده نیست.

استفاده از عکس های panning بسیار خوب انجام شده است ، و به خصوص در اولین اقدام به این فیلم احساس نسبتاً بی نظیری می دهد. روشی که آنها در داستان ایجاد می کنند کاملاً محکم است و تا زمانی که به بازی سوم می رسیم تنش زیادی وجود دارد ، من بدیهی بود که می دانستم چه چیزی در حال ساخت است و این تعلیق بسیار خوبی ایجاد کرد. این یک تریلر اکشن بسیار خوب است! گرچه این بهترین فیلم در جهان نیست ، اما قطعاً یکی از بهترین فیلم های اکشن / مهیج سال هاست و یک فیلم سینمایی دزدی است. من به راحتی دوباره این را تماشا می کنم. بین این و مورتال کمبت که در سیاست نیز حضور نداشت ، من تعجب می کنم که آیا هالیوود سرانجام نظر خود را جلب می کند؟ ما نمی خواهیم با دیدگاه سیاسی شما بالای سر ما قرار بگیرند ، ما یک داستان خوب می خواهیم و می خواهیم سرگرم شویم. بیشتر شبیه این یکی لطفا.“

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *