داستان فیلم Black Water: Abyss 2020

داستان مسافرت آزمایشی و کاری 5 دوست به استرالیا است که در این راه گرفتار یک تمساح بزرگ و خطرناک میشوند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی دریاچه سیاه: پرتگاه (Black Water: Abyss) به کارگردانی اندرو تراوکی محصول 2020 کشور امریکا و استرالیا است و موضوعی اکشن،ترسناک و درام دارد و جان ریدلی ، سارا اسمیت نویسندگی آن را بر عهده دارند و اولین بار شرکت Cornerstone Pictures آن را منتشر کرد این فلیم ترسناک نقد های قابل توجهی را داشته است : لوک میچل یکی از آن بازیگرانی است که دوربین واقعا عاشق آن است – مخصوصاً وقتی خیس است. متأسفانه ، او تنها چیزی نیست که در این مورد کمی خیس است. او گروهی از دوستان خود را در غواصی غار در جنگل دور افتاده کوئینزلند هدایت می کند ، جایی که تنها چند روز قبل ، چند گردشگر گم شده بودند. در ابتدا ، همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه طوفان رعد و برق بالاتر از غارهای آنها غرق می شود و آنها تلاش می کنند تا دوباره به سطح آب برگردند ، یک فهرست تمساح مخصوصاً ناخوشایند را پیدا کنند. در بعضی مواقع ، جهت و روشنایی فضای کاملاً متشنج ، کلاستروفوبیک را ایجاد می کند و این به من یادآوری می کند که چرا من هرگز نمی خواهم به هر نوع سوراخ در زمین که پله برقی نداشته باشد ، وارد شوم و در انتهای آن آموزش ببینم. هرچند توصیفات ضعیف است – ترکیبی معمول از برنامه های فرعی شخصی که همه واقعاً باعث می شوند شما فکر کنید که شاید کروک فقط یک سرویس عمومی را انجام می دهد – و خلاصه آرزوها همه چیز را جمع می کند! نمی توانم بگویم که دیدن آن در یک صفحه بزرگ ارزش پول را داشت ، اما فکر می کنم این تنها راه تماشای آن است – از نظر تلویزیون بسیار معمولی به نظر می رسد.هنرمندان فیلم عبارتند از : آمالی طلایی، آنا كوبات ،آنتونی جی شارپ ،بنیامین ،هوتجس ، دیمین بلوت ،گلن آدامز، ایزابلا شیهان ،جسیکا، مک نامی ،لویی ،توشیو اوکادا ،لوک میچل ،نیکول کلت ،مولوی کیکوچی، استو کرک، تروی سیاه و …هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم دریاچه سیاه: پرتگاه 2020

اسکرین شات فیلم دریاچه سیاه: پرتگاه 2020

نقد Black Water: Abyss 2020

نقد کاربران

  • امتیاز: 4 از 10 |  عنوان: قابل پیش بینی و کمتر از سرگرمی متوسط ​​..

“خوب ، آیا ما واقعاً به فیلم دیگری در مورد گرفتار شدن گروهی از افراد مبتلا به چرخش در زیر زمین و بدون راه نجات ، افزایش توده آب و موجودی انسان خوار احتیاج داشتیم؟

پاسخ منفی است ، واقعاً نیست. و فیلم 2020 “Black Water: Abyss” از نویسندگان جان ریدلی و سارا اسمیت خیلی تحت تأثیر قرار نگرفت. به خصوص که تقریبا هیچ چیز جدیدی در ژانر ارائه نمی دهد و فیلم های دیگری نیز در این ژانر وجود دارند که اثبات می کنند بیشتر به آن علاقه دارند – بخشش جناس.

و کارگردان Andrew Traucki واقعاً موفق به جمع آوری داستانی نشد که سرگرم کننده بود. مطمئناً ، “Black Water: Abyss” قابل تماشا بود ، اما به طرز وحشتناکی قابل پیش بینی و عمومی بود. و این باعث رنج فیلم شد.

بازی در این فیلم مناسب بود ، اما شخصیت ها کمی کمتر بود. اما همین که یکی از این فیلم ها را دیدید ، اساساً همه آنها را دیده اید. و شخصیت های “Black Water: Abyss” عمومی بودند ، مطمئنا.

و برای فیلمی با تمساح انسان خوار ، پس از آن “آب سیاه: پرتگاه” به اندازه کافی لقمه زورگویی را بسته نکرد. صحنه های با کروکودیل خیلی فاصله داشتند و صحنه های کافی با انسان خوار وجود نداشت. بنابراین کمی خسته کننده بود.

هرچند من می گویم که تمساح زیبا متحرک بود و بسیار واقع بینانه به نظر می رسید. بنابراین این قطعاً یک امتیاز مثبت بود. فقط شرم آور این همه چیز در فیلم نبود.

پایان فیلم کاملاً ملایم و فوق العاده قابل پیش بینی بود. در واقع این پایان خنده دار فیلم بود. یکی که دیدید یک مایل دورتر می آید.من “Black Water: Abyss” را از چهار ستاره متوسط ​​از چهار ستاره درجه بندی می کنم. هیچ چیز را ارائه نمی دهد که قبلاً در فیلم های دیگر به همین سبک ندیده باشیم.“

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *