داستان فیلم The Unholy 2021

داستان دختری ناشنوا است که ادعا می کند بعد از دیدن مریم مقدس می تواند بیماران را شفا دهد اما....

فیلموگرافی

فیلم سینمایی نامقدس (The Unholy) به کارگردانی اسپیلیوتوپولوس محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی ترسناک،معمایی و درام دارد و اوان اسپیلیوتوپولوس ، جیمز هربرت نویسندگی آن را بر عهده دارد و شرکت Screen Gems اولین بار آن را تولید و شرکت Sony Pictures آن را در آمریکا منتشر کرد. ایت فیلم ترسناک داستان دخترک ناشنوایی است که بعد از دیدن مریم مقدس می تواند بیماران لاعلاج را درمان کند اما بعد از این اتفاق این دخترک درگیر دردسرهایی ترسناک و شوم میشود.. هنرمندان این فیلم عبارتند از : بیتس وایلدر، کری الوز ،کریستین آدامز، کریکت قهوه ای، دنی کوربو، دیوگو مورگادو، داستین تاکر ، جیزلا چیپ ،جفری، دین مورگان ، کیتی آسلتون ،مارینا مازپا ،مایکل اشتراوس ،سانی کوربو، ویلیام سدلر و .. هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت ? ایران تی وی تماشا کنید…

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم نامقدس 2021 از ایران تی وی

اسکرین شات فیلم نامقدس 2021 از ایران تی وی

نقد The Unholy 2021

نقد کاربران?

  • امتیاز: 6 از 10 |  عنوان: نه 10 و نه 2 … جنگل را از میان درختان ببینید?

“در حالی که The Unholy به طور قطع 10 یا 9 نیست … همچنین 1 یا 2 نیست (حتی 3). نیمه اول فیلم نسبت به نیمه دوم یک حرکت متفاوت دارد. نیمه اول همه چیز را تنظیم می کند و وحشتناک است و دقیقاً همان چیزی است که انتظار دارید. نیمه دوم ، مانند عجله به خط پایان احساس می شود. تقریباً مانند دو کارگردان متفاوت این فیلم را ساخته اند.

من فکر می کنم افرادی که اصیل هستند و به فیلم امتیاز کم می دهند? … احتمالاً از نظر فیلمنامه و گام زدن مشکل داشتند. با این حال ، این قطعاً برداشتی کاملاً اصیل از ژانر ترسناک کلاسیک (اهریمنی / تصرف) است. اعتراف می کنم ، من کمی مکنده فیلم های ترسناک مبتنی بر دین هستم ، زیرا به نظر می رسد که این فیلم ها برای من جالب تر هستند.

همه اینها گفت ، من فکر می کنم بازیگران خوبی بودند. جفری دین مورگان ، ویلیام سدلر ، کاری الوز و کریکت براون همه عالی بودند. کریکت براون خصوصاً چشمگیر بود زیرا به اعتقاد من این فیلم یکی از اولین تولیدات بزرگ وی است و او تصور می کند در این بخش حرفه ای است. در بعضی مواقع احساس می شد که بازیگران به اندازه آنچه که هستند به فیلم ارتباط ندارند. البته ، فیلم بعد از 52 دقیقه با خودش ارتباط برقرار نکرد و به شدت نتیجه گیری سرعت تار را انجام داد.

کارگردانی و تدوین کاملاً خوب بود و می توانست IMO بهتر باشد. با این حال فیلمنامه می تواند از برخی کارها استفاده کند. حتی اگر داستان به گونه ای بود که ما میلیون ها بار دیده ایم ، اما من از مقدمه و موضوع کلی آن خوشم آمد اما فیلم دور می شود و به دیوارها برخورد می کند ، سپس قبل از اینکه به دیوارهای بیشتری برود ، با سرعت کامل از بین می رود. این آیات نتیجه گیری را فراهم می کند تا مخاطب بتواند آنها را رقم بزند. نیمه اول فیلم تنظیم خوبی برای شخصیت ها و کارگردانی انجام می دهد. نیمه دوم فیلم تنظیمات را نادیده می گیرد ، شخصیت ها را نادیده می گیرد و مستقیماً به منشأ مشکلات می رود. مثل اینکه آنها یک سال را برای ضبط نیمه اول و یک ماه را برای نیمه دوم صرف کردند.در کل ، فیلم بدی نیست. حداقل برای نیمی از فیلم سرگرم کننده. پیش فرض خوب بازیگری خوب بازی جدید عالی با کریکت براون. اما ، در نیمه راه به یک دیوار برخورد می کند و هرگز بهبود نمی یابد. Solid 6 IMO به دلیل بازیگری و موضوع کلی.“?

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *