داستان فیلم Spiral: From the Book of Saw 2021

داستان کارآگاهی به نام بنکس است که به کمک دوستش به دنبال قاتلان زنجیره ای است که پلیسان فاسد را قتل و عام می کنند...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی مارپیچ: از کتاب اره (Spiral: From the Book of Saw) به کارگردانی دارن لین بوسمن محصول 2021 کشور آمریکا و کانادا است و موضوعی جنایی،ترسناک و معمایی دارد و جاش استولبرگ ، پیت گلدفینگر نویسندگی آن را بر عهده دارد این فیلم یکی از مجموعه های فیلم اره است که در سالهای گذشته منتشر شده است و داستان پسری به نام بنکس است که مامورین فاسد را از میان بر میدارد اما متوجه میشود یک قاتل حرفه ای که معروف به قاتل زنجیره ای است به دنبال قتل و عام همین مامورین فاسد است حال او می خواهد به کمک دوستش قاتل اصلی یا زنجیره ای را دستگیر کند.. هنرمندان این فلیم عبارتند از : علی جانسون ،کریس راک ، دن پترونیژویچ، دیلن رابرتز ، K.C. کالینز ،ماریسول نیکولز ،ماکس مینگلا ،پاتریک مک مانوس ،ریچارد زپیری ،ساموئل ال جکسون و .. هم اکنون این فلیم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی را در ?سایت ایران تی وی تماشا کنید….

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اره 2 ، اره 4 ، اره 3 ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم اره 9 2021

اسکرین شات فیلم اره 9 2021

نقد Spiral: From the Book of Saw 2021

نقد کاربران ?

  • امتیاز: 5 از 10 |  عنوان: با عرض پوزش ، کریس راک را به عنوان یک پلیس سخت خریداری نکردم ، داستان متوسطی بود ، ما اره برقی را از دست دادیم !!?

“مارپیچ: از کتاب اره” است ، به دلیل نداشتن کلمه بهتر ، وحشتناک است. در هر جبهه ای به طرز وحشتناکی شکست می خورد. این رمز و راز واضح است. این ترس وجود ندارد. کارگردانی بیات و عمومی است. بازیگری خنده دارانه اجباری و از بالا است. و فیلمنامه ، خوب ، آن زباله است. کریس راک یک پلیس است که فیلم می خواهد ما باور کنیم یک پلیس خوب است ، حتی بهترین پلیس حتی در واقع بسیار خوب است که او طبق قوانین کاری نمی کند. این شامل لمس شواهد با دست خالی ، عدم شناخت حلقه ازدواج ، ساعت ، لباس بهترین دوستان وی ، باز کردن بسته های تصادفی تحویل شده به ایستگاه پلیس ، اتصال درایوهای USB تصادفی به رایانه های پلیس ، کشف هیچ سرنخی و هرگز پس انداز کسی نیست. او همچنین کلیشه ای بیش از حد بازیگر ، یک خط خروش ، فیلم پلیس است و تا حد شرمساری است. او با یک ماشین عضلانی رانندگی می کند ، یک شریک جدید دارد ، یک پلیس کثیف را تبدیل می کند ، از طرف سایر پلیس متنفر است ، و حتی او پدری دارد که رئیس پلیس بود. این بعضی از نوشته های تنبل است. بدتر میشود. تله ها معنی ندارند ، هیچ عروسک خزنده ای وجود ندارد ، هیچ صدای وحشتناکی وجود ندارد … اما خوشبختانه این یک چیز را دنبال می کند ، گور. وقتی نشان داده می شود بسیار زیبا به نظر می رسد. برای نجات این شخص کافی نیست. در حقیقت ، اگر صادقانه بگویم ، این بدترین حق رای دادن است.یک داستان عالی مثل داستان اصلی نداشت ، شخصیتی نداشت که مثل اره برقی شما را بگیرد. پایان ضعیف بود و پیچ اره پایان اکنون در نزدیکی اکثر اره ها بود. متاسفم کریس اما تو را در فارگو دوست نداشت و اینجا را دوست نداشت. شاید فقط من باشم که شاید او را بعنوان یک کمیک استندآپ ببینم ، اما تحویل بازیگری او همانند ایستادن است. و حضور او فقط به یک وحشت درام منتقل نمی شود یا اینکه او مرد سختی است. یک بار خوب بود اما تئاتر یا bluray شایسته نبود ، این یک فیلم تماشایی با کابل Netflix است.“?

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *