داستان فیلم دوستان: تجدید دیدار 2020 (Friends: The Reunion)

این فیلم عاشقانه خلاصه ای از داستان سریال دوستان (Friends) است که بازیگران جدیدی در آن بازی می کنند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی دوستان: تجدید دیدار (Friends: The Reunion) به کارگردانی بن وینستون محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی عاشقانه و کمدی دارد و دیوید کرین ، مارتا کافمن نویسندگی آن را بر عهده دارند این فیلم که برگرفته از سریال دوستان است نظراتی را به دنبال دارد از جمله : متیو پری همیشه دوست محبوب من بود ، کاملاً با شخصیتی که او بازی می کرد مطابقت داشت. بسیار واضح بود که ، شاید به دلیل نوعی ظرفیت کاهش یافته ، وی در کل ماجرا در حاشیه قرار داشته است. از او س manyالات زیادی نپرسیدند و قسمتهای سخنرانی او به حداقل ممکن رسید. همچنین ، بسیار جالب بود که ، وقتی متیو لبلانک در حال قصه گفتن بود ، سایر بازیگران با لبخندهای درگیر روی صورتهای او به او نگاه می کردند. وقتی متی صحبت کرد ، همه آنها با نگاهی ترحم آمیز و ناراحت به او نگاه کردند. اگر فکر می کنید من آن را تصور کردم ، آن را برای خود دوباره تماشا کنید. همچنین ، HBO متوجه نشده است که اکثر قریب به اتفاق مردم اکنون نمی توانند کمتر به نظر هیچ یک از افراد مشهور اهمیت دهند. از زمان صرف شده درهم و برهم کردن جای خالی آنها بهتر است برای نشان دادن آزمایشات صفحه نمایش یا بسیاری از کلیپ های برجسته تاریخی استفاده شود. و سرانجام … آن چیز جیمز کوردن. هنرمندان این فیلم عبارتند از : کارا دلوین ،سیندی کرافورد ،کورتنی کاکس ، دیوید شویمر ،الیوت گولد، جیمز کوردن، جنیفر انیستون ،جاستین بیبر، لیدی گاگا ، لری هنکین ، لیزا کودرو ،مت لوبلانک، متیو پری، توماس لنون و … هم اکنون این فلیم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی در سایت? ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : گذر کارناوال Carnival Row 2023 ، می باشد.
اسکرین شات فیلم دوستان: تجدید دیدار 2021

اسکرین شات فیلم دوستان: تجدید دیدار 2021

نقد دوستان: تجدید دیدار 2020 (Friends: The Reunion)

نقد کاربران?

  • امتیاز: 6 از 10 |  عنوان: بخش جیمز کوردن بمکد

“من عاشق Friends هستم وقتی کوچکتر بودم و داشتم برای یک قسمت دوباره دیدار می کردم. خوب ، آنها سرانجام این کار را انجام دادند اما به جای یک قسمت جستجوی زمان ، ما در عوض با بازیگران خاطره ای از خاطرات خود در Friends دیدار کردیم. من از این موضوع بسیار ناامید شدم زیرا واقعاً می خواستم ببینم شخصیت هایی که دوستشان داشتم در کجای کار قرار دارند. با این وجود ، من همچنان علاقه مند بودم که آن را تماشا کنم ، فقط به این دلیل که مدتهاست بازیگران را با هم نمی بینیم. بنابراین آیا این یک دیدار دوباره خوشحال کننده بود یا غیر ضروری؟?

در وهله اول ، من از تماشای بازگشت بازیگران به صحنه و ملاقات دوباره با یکدیگر لذت بردم. با دیدن دوباره تعامل آنها ، هنوز می بینید که همه آنها همچنان شیمی بین یکدیگر را حفظ می کنند. جالب و سرگرم کننده بود که تماشا می کردیم فقط درمورد اوقاتشان در Friends مانند اولین ملاقاتشان ، لحظات مورد علاقه و اتفاقاتی که به دلیل شهرتشان رخ داده در Friends صحبت می کنند. آنها همچنین برخی از لحظات عالی را از نمایش دوباره اجرا می کنند و تماشای آنها بسیار خوب بود زیرا می بینیم آنها به راحتی این شخصیت ها را دوباره زنده می کنند.من همچنین واقعاً دوست داشتم که آنها راجع به برخی از کلیپ های Friends عکس العمل نشان می دادند ، زیرا دانستن نظر آنها در مورد آن جالب بود. همچنین دیدن واکنش آنها نسبت به شکوفه زدگان نیز کاملاً انفجار بود ، گرچه ای کاش برخی از شکم پرهای دیگر را نیز شامل می شدند. آنها همچنین نسبت به آن زمان واکنش نشان دادند كه مت لابلانك شانه خود را در یك قسمت شکست كه این لحظه بسیار خوبی بود. آنها همچنین با بازیگران یک مسابقه نمایش می دهند تا دانش خود را در مورد دوستان خنده دار ببینند. همچنین مصاحبه های بسیار جالبی از سازندگان Friends در مورد چگونگی به وجود آمدن نمایش و دلیل کیفر دادن این بازیگران وجود دارد.

با این حال ، بزرگترین مسئله من درباره این ویژه ویراست فجیع است. این به طور مداوم از بازیگرانی که خاطره خود را از گفتگو نشان می دهند به مستند تغییر می کند تا به طور مکرر مسابقه انجام دهد. دست و پا چلفتی و بسیار نامرتب است. این بسیار ناراحت کننده و آزار دهنده است زیرا به نظر نمی رسد که هرگز به مدت کافی روی یک چیز تمرکز کنید. این مرا گیج می کند که چرا باید 100 دقیقه ویژه باشد وقتی آنها می توانستند اپیزودهایی را با محوریت کارهای مختلف انجام دهند. آنها می توانند یک قسمت از خاطرات بازیگران سریال Friends ، یک قسمت از نحوه ساخت Friends و یک قسمت دیگر مسابقه با بازیگران و غیره داشته باشند.

یک بخش گفتگوی تلویزیونی با جیمز کوردن وجود دارد و من از آن متنفرم. جیمز کوردن احساس می کند بیش از حد بیش از حد فعال و منزجر کننده است که بخش برنامه های گفتگوی خود را بیش از حد طول می کشد یا فقط برای علاقه من خیلی ناجور است. من واقعاً تصور نمی کردم اگر آنها به طور کامل از بخش او خلاص شوند. برخی لحظات وجود دارد که نشان می دهد چگونه دوستان بر افراد غیر مشهور تأثیر می گذارند که بسیار تند و منحرف کننده بود. برخی از افراد مشهور مانند دیوید بکهام و کیت هرینگتون وارد صحنه می شوند و در مورد قسمت مورد علاقه خود صحبت می کنند. با این حال ، من نمی توانستم هیچ اهمیتی به آن بدهم و می خواستم آنها خودشان به دوستان برگردند. همچنین یک بخش بسیار عجیب و غریب وجود دارد که به طور تصادفی با لیزا کودرو دوباره آواز “گربه بدبو” ظاهر می شود که عالی بود اما پس از آن توسط لیدی گاگا و یک گروه کر تصادفی که موارد بی فایده ای بود خراب شد. لیزا خودش می گوید “فکر می کنم وقتی آهنگ را به تنهایی می خواندم آهنگ بهتر بود..به طور کلی ، وقتی آنها به بازیگران دوستان اجازه می دهند کارهای خود را انجام دهند و تمرکز فقط روی آنها است ، عالی است. وقتی مدام به چیز دیگری از خط خارج می شود ، بد است. اگر طرفدار بزرگ Friends هستید ، قطعاً باید این را تماشا کنید. با این حال ، اگر شما فقط کسی هستید که از Friends اطلاعات دارد و ممکن است مستند یا چیزهای دیگری را دوست داشته باشد ، پس می توانم تضمین کنم که ارزش تماشای این فیلم زیاد نیست زیرا شما چیز زیادی کسب نخواهید کرد. ممکن است این دیدار مجدد مورد نظر من نباشد ، اما مطمئناً لذت بردن از آن وجود داشت.☺️“

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *