داستان انیمیشن The Legend of Muay Thai: 9 Satra 2018

بعد از تصرف شهر رمتپ توسط آسوراها پسری به نام اوت باید از مهارت های رزمی اش استفاده کند و بیگانه گان را از شهر بیرون کند...

فیلموگرافی

انیمه سینمایی افسانه موی‌ تای: 9 ساترا (The Legend of Muay Thai: 9 Satra) به کارگردانی پونگسا کورنسری ، گان فنسوون محصول 2018 کشور تایلند است و موضوعی انیمشن و کمدی دارد و نات یوسواتانانونت ، برایان ادوارد هیل نویسندگی این انیمه را بر عهده دارند. همچنین برنده دو جایزه و کاندیدای دریافت یک جایزه دیگر در جشنواره بین المللی شده است.هنرمندان این انیمیشن عبارتند از : دهماکارا جاکراوراووت، Kanokchat Manyaton ،کنتورن تائچولارن ، Nimit Luksameepong ،راچفول یامسنگ، Savitree Suttichanond ،سیریچای چارونکیجتاناکل ، ووراریت فوانگارومیا و ….هم اکنون این انیمیشن دوبله فارسی را در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات انیمیشن افسانه موی‌ تای: 9 ساترا 2018

اسکرین شات انیمیشن افسانه موی‌ تای: 9 ساترا 2018

نقد The Legend of Muay Thai: 9 Satra 2018

نقد کاربران?

  • امتیاز: 9 از 10 |  عنوان: بهترین انیمیشن نیست اما در واقع خوب است!?

“بهترین چیزی که من در این انیمیشن پیدا کردم حرکت در صحنه اکشن و طراحی شخصیت های جالب است. بله صدا و محیط درخشان است اما من فکر می کنم باید از گذشته منحصر به فرد باشد. بدیهی است که داستان برای نسخه کوتاه ویرایش شده است و یا آسان ساختن آن آسان است. من فکر می کنم داستان اصلی بسیار جالب است زیرا قبیله های عجیب بسیاری را دیده ایم اما قدرت آنها هنوز مخفی است. وقتی این فیلم را تماشا کردم ، فکر می کنم از آن چیزی که فکر می کنم خوب باشد اما بهترین نیست. اما نمی توانم رد کنم که بسیاری از چیزها جالب به نظر می رسند و اگر آنها قسمت 9 Satra 2 را منتشر کنند خیلی خوب است. داستان خود بسیاری دارد صحنه ای نمایشی عمیق اما آنها آن را به روشی “فیلم کودک” نگه می دارند. امیدوارم جزئیات بیشتر و چشمگیرتر را در این انیمیشن ببینم.“??

زبان :

برنده دو جایزه و کاندیدای دریافت یک جایزه دیگر

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *