داستان فیلم Teddy 2021

داستان دختر وسواسی به نام شیوا است که می خواهد به کمک خرس عروسکی که شبیه انسان است ماموزتی را به پایان برساند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی تدی (Teddy) به کارگردانی Shakti Soundar Rajan محصول 2021 کشور هند است و مووضوعی اکشن،هیجانی،ماجراجویی و فانتزی دارد و اولین بار شرکت Studio Green این فیلم هندی را منتشر کرد این فیلم که موضوعی انیمه دارد نظرات ببینده ها را جذب کرده است : تمام این افراد با بیان این که “یک فیلم شگفت انگیز” است و “بهترین فیلمی که دیده اند” باید به آنها شیل پرداخت شود یا افراد سوers مصرف کننده مواد مخدر هستند. این یک پاره پاره کامل و آشکار از فیلم آمریکایی TED با بازی مارک والبرگ و ست مک فارلین است. شخصیت خرس در فیلم هندی EVEN دقیقاً شبیه تد به نظر می رسد ، به طور جدی ؟؟ در مورد ساختن فیلم خود چطور ، از ایده های خود استفاده کنید و سرقت از دیگران را کنار بگذارید. فیلم Garbage BY THE WAY ، من موفق شدم 35 دقیقه از آن را تماشا کنم قبل از اینکه مجبور شوم آن را خاموش کنم زیرا بسیار رقت انگیز بود. اگر می خواهید واقعاً سرگرم شوید ، از خودتان لطف کنید و از دیدن یک فیلم TED و TED 2 لذت ببرید ، نه این موارد تلخ. هنرمندان فیلم عبارتند از : آریا ،کاروناکاران ،مگیز تیرومنی ،پرادیپ کی ،ویجیان پراوینا ،ساکشی آگاروال ، ساتیش ،سایهشا سایگل ، شبیر کالاراککل و …. هم اکنون این فلیم دوبله فارسی را در ?سایت ایران تی وی? تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : مرد خوش شانس Lucky Man 2022 ، دشمن Enemy 2021 ، می باشد.
اسکرین شات فیلم تدی 2021

اسکرین شات فیلم تدی 2021

نقد Teddy 2021

نقد کاربران??

  • امتیاز: 4 از 10 |  عنوان: من به راحتی نمی توانستم آن را “تحمل” کنم! [+ 24٪]??

“هیجان پزشکی با مفهوم عالی Shakti Sounder Rajan حتی با USP یک خرس سخنگو نسبتاً بزرگ (متحرک) مسکوت می ماند. VFX برای خرس عروسکی کاملا خوب انجام شده است ، اما مطلبی کاملاً وحشتناک است. در واقع ، شخصیت خرس عروسکی یک شخصیت “loosu ponnu” معمولی است که دارای ویژگی های ذاتی صفر است. آریا در نقش این تنهایی شکست ناپذیر و نابغه (با OCD) بازی می کند – حرکت وحشتناکی از همان ابتدا ، زیرا هیچ یک از چالش های فیلمنامه برای او مهم نیست. خرس عروسکی ، گرچه زیبا و متحرک است ، اما چنان شخصیتی خسته کننده و جالب است که هیچ کس نمی خواهد “نجات” دهد ، چه رسد به قهرمان کمال گرای ما.

لطفاً در چندین صحنه س questionsالات مربوط به منطق را مطرح نکنید زیرا حتی نویسنده-کارگردان روشن است که در هیچ کجای جهان این فیلم وجود ندارد. هیچ کس س questionsال نمی کند که چرا یک خرس عروسکی غول پیکر به طور تصادفی در همه جا ظاهر می شود و مانند انسان شروع به عمل می کند؟ جواب منفی! در حالی که شاکتی می تواند تدی را به لیست “اولین” های خود در سینمای تامیل اضافه کند (او قبلاً میرثان و تیک تیک تیک را ساخته بود) ، به طور واضح نوشتن در تدی بدترین موارد در میان موارد است. به زبان ساده ، تحمل پذیر نیست!.“??

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *