داستان فیلم Flashback 2020

داستان مرد مرموزی است که قصد دارد رازهایی را در باره ی دارویی خطرناک، موجودی ترسناک و دختری گمشده را بفهمد..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی فلش بک (Flashback) با نام دیگر The Education of Fredrick Fitzell به کارگردانی کریستوفر مک براید محصول 2020 کشور کانادا است و موضوعی درام و هیجانی دارد و این فیلم اولین بار کاندیدای دریافت بهترین صداگذاری از جشنواره Directors Guild کانادا و همچنین کاندیدای بهترین فیلم از جشنواره بین المللی سیتخس شده است..هنرمندان فیلم عبارتند از : آماندا بروگل ، کانر اسمیت ، دونالد بوردا ، دیلن اوبراین ،هانا گروس ، ایان متیوز، لزلی آدلام ، Liisa Repo-Martell ، مایکا هارپر ،مایکا مونرو ، مایلس ایسن و … هم اکنون این فلیم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی و تماشا آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید….

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم فلش بک 2020

اسکرین شات فیلم فلش بک 2020

نقد Flashback 2020

نقد کاربران 🤩🤩

  • امتیاز: 7 از 10 |  عنوان: شما آماده نیستید!…😍😍

“برای کسانی که از پس زمینه پیرامون این فیلم آگاهی ندارند ، ساختن آن جهنم بود و به همین ترتیب فقط باید این چیزهای لعنتی را آزاد کنند. MacBride با بیرون آمدن از لباس های مربوط به اولین توطئه ، پروژه های دیگری را در هالیوود به اجرا درآورده است که متأسفانه به دلیل جهنم توسعه ملعون سالها متوقف شده بود. برجسته ترین او اکو بود که فیلم نامه ای بود که وی نوشت و برنامه ریزی شده بود که جورج کلونی در یک نقطه مستقیم کارگردانی کند. ما را به سمت پیشنهاد امروز هدایت می کند ؛ که طبق روایتی از کریستوفر در مصاحبه پادکست اخیر او برای ساختنش با دندان و ناخن جنگید. و تا زمانی که دیلن اوبراین و مایکا مونرو درگیر شدند ، توپ برای پروژه بسیار پیچیده شد تا در واقع مرحله توسعه را به تولید قانونی منتقل کند. با شروع فیلمبرداری ، کدامیک از مشکلات و بدشانسی های دیگر رخ داد. خداوند خوب.

من فقط همه این چمدان ها را به بالا می آورم تا نظریه قدیمی شناخته شده مبنی بر اینکه یک قطعه استعداد همیشه آینه ساخت آن نیست را قانونی کنم. هرگز در مورد فردریک فیتسل واقعیت بیشتری نداشته باشید. کاری کاملاً متشخص و کاملاً مصالحه پذیر که در هر ثانیه بنکدارهای خاص ، تکان دهنده ، احشایی و فقط ساده است اما از بهترین راه ها مشخص است که شما اتفاق خاصی را تجربه کرده اید.

دیلن اوبراین به راحتی بهترین عملکرد سالی را که من دیده ام ارائه می دهد ، در آن صحنه یک پسر حتی بازی نمی کند. فقط اوست. من می دانستم که این بچه ریزه کاری ها را رد می کند و به عنوان فردریک بیشتر از این که راه های خود را برای رشته های دیگر نقش های بالقوه ای که می تواند بازی کند اثبات می کند.

تصور نکنید که این فیلم چه نوع خانه ای را دریافت می کند اما بهتر است فقط یک خانه باشد. مرا وادار می کند ببینم که مک براید از کجا به عنوان یک نیروی خلاق ادامه خواهد داد ، فقط دعا می کند یک دهه دیگر طول نکشد تا هرچه از مغز او بیرون می آید دریافت کنیم.“🧐

زبان :

کاندیدای دریافت بهترین صداگذاری از جشنواره Directors Guild کانادا و همچنین کاندیدای بهترین فیلم از جشنواره بین المللی سیتخس

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *