داستان انیمیشن Wish Dragon 2021

دین در رویارویی با اژدهای آرزو ها به نام لانگ می تواند 3 روز داشته باشد که مهمترین آنها بازگشت نزد دوستانش است...

فیلموگرافی

انیمیشن سینمایی اژدهای حاجت دهنده یا اژدهای آرزوها (Wish Dragon) به کارگردانی کریس اپلنهس محصول 2021 کشور آمریکا،چین و کانادا است و موضوعی هیجانی،انیمیشن،کمدی،خانوادگی و کمدی دارد و کریس اپلنهس ، شیائوکائو لیو نویسندگی آن را بر عهده دارد.. همچنین نخستین بار شرکت نتفلیکس این انیمه را منتشر کرد. داستان از جایی شروع میشود که دین با یک اژدهای آرزو بر خورد می کند که خودش در چاله ای گرفتار شده است و آرزوی آزادی دارد حال دین می تواند 3 آرزو کند و لانگ آنها را بر آورده کند که مهمترین آرزوی دین بازگشت پیش دوستانش است.. هنرمندان انیمیشن عبارتند از : آرون یو ، بابی لی ، کتی کاوادینی ، کنستانس وو ، ایان چن ،جیمی او. یانگ ، جیمی وونگ ،جان چو، کتی وو، مالانا لیا ،ماکس چارلز ، ناتاشا لیو بوردیزو ، رونی چینگ و .. هم اکنون این انیمه زبان اصلی و دوبله فارسی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی و تماشا آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید و رای خود را منتشر کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات انیمه اژدهای آرزوها 2021

اسکرین شات انیمه اژدهای آرزوها 2021

نقد Wish Dragon 2021

نقد کاربران 😍

  • امتیاز: 8 از 10 |  عنوان: در حال حاضر یک شاهکار دست کم گرفته شده است. برداشتی مدرن از علاladالدین با حضور شنلونگ و استاد روشی….😍

“بسیاری این فیلم را “کپی” علاladالدین با نکاتی از عناصر Dragon Ball می دانند (مانند یک اژدهای آرزو و شخصیت پیرمرد خنده دار) ، اما درخشش این فیلم این است که نه تنها این شباهت ها را تصدیق می کند حتی اگر داستان باشد بیشتر از کلاسیک واقعی سال 1992 با الهام از یک افسانه قدیمی چینی ساخته شده است. اما طراوت و خنده دار بودن آن باعث می شود داستانی کاملاً جدید و شگفت انگیز که ارزش گفتن دارد. اما به نظر می رسد هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند ….

مطمئناً ، این فقط چند روز پیش منتشر شده است اما در این عصر و زمان ، همیشه برخی از آن ذکر می شود (اگر فقط در قالب meme باشد ..). با این حال ، من اینترنت را جستجو کرده ام. برای چنین فیلم عالی بسیار کم است که امیدوارم مانند دیگر شاهکارهای انیمیشن در زیر رادار قرار نگیرد. به هر حال ، در اینجا بررسی من است:

ما بارها و بارها جنجال های کلاس گرایی را در فیلم های عاشقانه دیده ایم ، با این حال ، هیچ یک از آنها چنین برداشت مدرنی از آنها ارائه نشده است (یکی از این موارد را می توانیم با آن بسیار مرتبط کنیم و با زمینه جدید فرهنگ مدرن چین) و یک توسعه مدرن از فرهنگی مانند این فرهنگ ما با یک جهش در فناوری از شانگهای تقریباً روستایی به شانگهای فوق العاده کلانشهر می رویم که امکان ایجاد صحنه های خنده دار و تعاملات بین برخی از شخصیت های “قدیمی” را فراهم می کند. نیازی به گفتن از فیلمنامه صحنه ای با دیالوگ های کاملاً شوخ و کاملاً به موقع نیست.لایه هایی که داستان به نمایش می گذارد ، فیلم را بسیار غنی تر کرده و به بازبینی های بیشتری نیز می بخشد. ظرافت های موجود در انیمیشن و عناصر داستانی ، فیلم را بسیار رضایت بخش و لذت بخش می کند. و این واقعیت که تمام شباهت ها با سایر امتیازات یا رسانه ها را به این سبک سبک و سرگرم کننده می گیرد ، باعث بهتر شدن آن می شود. اگر آنها شباهت های فعلی را نادیده می گرفتند و یا به آنها توجه نمی کردند ، همه واکنش منفی تری نشان می دادند و آن را متهم می کردند که در کارهای دیگر شکاف دارد.

درج مدرن به یک داستان کاملاً الهام گرفته از باستان باعث می شود که این واقعیت کاملاً بیشتر درک شده و در هم آمیخته باشد و من هیچ لحظه ای از مراجعه به شبکه های اجتماعی یا سایر عناصر مدرن که ممکن است کمی در بینی باشند را نداشته باشم.

من چیزهای بیشتری برای گفتن دارم اما می تواند به اسپویلر تبدیل شود یا احتمالاً عناصری را نشان دهد که حداقل وقتی آن را دیدم برای من ناشناخته بود. من فقط می خواهم تکرار کنم که پس زمینه چینی ، شامل چندین تنظیم از چین (از روستا به شهر) ، در انیمیشن بسیار خوب درک شده بود و احساس غریب و گاها آرامش بخش می کرد. مانند تصویر استودیو جیبلی از ژاپن در روستاها و شهرها (شامل غذا ، بسیار آب دهان). و این من را به سمت انیمیشن سوق می دهد ، که من 10/10 می دهم این است که برداشتن ستون فقرات و هر استخوانی در انسان که از ویژگی های انیمیشن سونی باشد ، کمی مبهم است ، برای بقیه: عملکرد عالی توالی ، شوخ طبعی ، اصطلاحات ، بافت ها و نورپردازی. 9/10 ، که هنوز هم خیلی خوب است ، فقط این است که من این “برداشت کارتونی” از انیمیشن را ندارم ، من آن را می دانم و ارزش داشتن سبکی متفاوت از دیزنی و پیکسار را می بینم ، اما حداقل در انیمیشن سه بعدی هنوز برای من کمی خوش شانس است (شکایت مشابهی با هتل ترانسیلوانیا داشت)

در نتیجه ، داستان ، گفتگو ، اکشن ، شوخ طبعی ، شخصیت ها (همه آنها) ، عاشقانه ، اژدها … جنبه ضعیفی در چشم من وجود ندارد. نمی دانم به این دلیل است که این بار برای اولین بار از آن لذت بردم اما ، فکر می کنم حتی اگر در آن عناصر بسیار معروف شناخته شده ای وجود داشته باشد: نگاه مدرن به کلاس گرایی ، مراقب باشید برای چه آرزو می کنید ، رستگاری طمع ، دوستی و عشق بی گناه تمام این مضامین برشی از زندگی که احساس می کنند مدتی است در “خالص ترین شکل” آن ندیده ایم ، آنها در این داستان تازه کننده با مضمون زاویه چینی به خوبی تحقق می یابند که چشم ها و فرهنگ را برای بقیه باز می کند از جهان. موضوعاتی که هرگز پیرو زندگی روزمره ما قدیمی نمی شوند ، مطمئناً اژدهای آرزو وجود ندارد اما همه ما آرزو می کنیم دوستی مانند او داشته باشیم … ؛)“

زبان : ،
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *