داستان فیلم The Misfits 2021

داستان خلافکاری حرفه ای به نام ریچارد پیس است که برای ربودن ثروت زیادی از پول و طلا استخدام باندی خطرناک میشود اما..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی ناجورها یا ناسازگارها (The Misfits) به کارگردانی رنی هارلین محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی اکشن،هیجانی و ماجراجویی دارد و کورت ویمر ، رابرت هنی نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند. همچنین نخسین بار دو شرکت K.Jam Media و Film Gate Productions این فیلم هیجانی را تولید، و شرکت The Avenue Entertainment این فیلم را در آمریکا منتشر کرد.هنرمندان فیلم عبارتند از : آدام استون، احمد المواس ،کریستین ماندل ،گونزالو منندز ،هرمیون کورفیلد، جیمی چونگ ، مارتین ج. کورادو ،مایک آنجلو ،نیک کانن ، پیرس برازنان ،قیس قندیل ،رامی جابر ،رابرت هنی ، سامر المصری و … هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی و پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ آجرچین ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم ناجورها 2021

اسکرین شات فیلم ناجورها 2021

نقد The Misfits 2021

نقد کاربران 🤩🤩

  • امتیاز: 3 از 10 |  عنوان: نسخه Dollar Store از The Italian Job ، اما بدتر.…😍😍

“من نمی دانم مخاطبان مورد نظر چه کسانی بودند. من پیشنهاد می کنم شاید برای افرادی باشد که با داستان های منسجم آشنا نیستند و دوره توجه کوتاهی دارند ، اما این یک توهین به افرادی است که با داستان های منسجم آشنا نیستند و دامنه توجه کوتاهی دارند.

این کمدی خنده دار نبود و خیلی هم تلاش کرد. نیک کانون وحشیانه بود ، نه کاریزمای ویل اسمیت و نه توانایی Key & Peele در کار کاریکاتور را داشت. برازنان بدون هیچ دلیلی از لهجه های عجیب و غریب استفاده می کرد و مثل اینکه او 15 سال بیش از سن سمبل جنس نیست ، بازی کرد. گاهی اوقات قرار بود چیزی شبیه درام وجود داشته باشد ، اما مانند ملودرامی سیراب بود که نمی دانست قرار است در مورد چه چیزی باشد. اسلپ استیک طنزی را استفراغ می کند که مدتها از استقبال آن گذشته است.

این یک “طرح” مزخرف دارد که هرگز نباید به فکر متعهد بود ، چه رسد به اینکه به زمان اکران اختصاص داده شود. حتی عادی ترین داستان فیلم Heist نیز با بازدهی بسیار بهتر ، محکم تر از این است. همانطور که شخصی در یک بررسی قبلی گفت ممکن است اتفاق بیفتد ، من واقعاً از خودم می پرسیدم که “این حتی چیست؟” به حدی که وقتی به اتلاف وقت خود ادامه می دادم ، فیلم یک ستاره را از دست داد. باید فقط یک عدد 4 ، شاید 4.5 بود اما فقط بدتر می شد.

حتی نمی توانم آن را به عنوان یک روش سرگرم کننده برای معاشرت با دوستان و مست شدن توصیه کنم.“

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *