داستان فیلم Another Round 2020

داستان معلم تاریخی به نام مارتین است که رابطه ی سردی با همسرش دارد و افسرده شده است..دانش آموزان مارتین کلاس او را جدی نمی گیرند...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی یک دور دیگر (Another Round) به کارگردانی توماس وینتربرگ محصول 2020 کشور نیوزلند،سوئد و دانمارک است و موضوعی کمدی و درام دارد. توماس وینتربرگ ، توبیاس لیندولم نویسندگی این فیلم کمدی را بر عهده دارد.. همچنین در جشنواره های بین المللی فیلم کاندیدای دریافت یک جایزه گلدن گلوب، برنده سی و یک جایزه و کاندیدای دریافت سی و هفت جایزه معتبر دیگر، و جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم لندن شده است..هنرمندان فیلم عبارتند از : آکسل ودسگارد ، آلبرت رودبک لیندارد ،فردریک وینتر راسموسن ،هلن رینگارد نویمانف لارس رانته ، مادس میکلسن ،مگنوس میلانگ ،مگنوس شوروپ ، ماریا بونوی ،مارتین گریس-روزنتال ،سیلاس ،کورنلیوس وان ،سوز ولد ،توماس بو لارسن.و… هم اکنون این فیلم دوبله فارسی را همراه با پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم یک دور دیگر 2020

اسکرین شات فیلم یک دور دیگر 2020

نقد Another Round 2020

نقد کاربران😍😍

  • امتیاز: 7 از 10 |  عنوان: اسکول.….😍😍

“من در مورد تماشای این فیلم بعنوان کسی که بیش از شش ماه است جرعه ای مشروبات الکلی مصرف نکرده است ، چند عقیده دارم. آیا این امر باعث نوشیدن من می شود؟ آیا نوشیدن را در یک دید مثبت به تصویر می کشد؟ بدیهی است که من تردیدهایم را کنار گذاشته و تماشا کردم و خوشحالم که این کار را کردم. این فیلم در درجه اول داستان مارتین (مادس میکلسن) را روایت می کند که حرکات زندگی را پشت سر می گذارد. او دیگر به عنوان یک معلم موثر نیست و زندگی خانوادگی اش به دلیل بیگانگی همسر و فرزندانش کم است. با این حال ، در یک شب شاد با یک گروه از همکاران / دوستان یک ایده شکل می گیرد ، بر اساس نظریه فیلسوف و روانشناس نروژی فین اسکاردرود مبنی بر اینکه انسان با سطح الکل خون 0.050 پایین تر از حد مجاز متولد می شود ، و این مقدار برای رسیدن به سطح عملکرد مطلوب باید هر روز نوشیده شود. همانطور که به نظر می رسد هر چهار دوست صبح هنگام نوشیدن مشروبات الکلی انجام می شوند ، تا زمانی که تشدید اجتناب ناپذیر باشد ، همه چیز خوب کار می کند. اول از همه ، این فیلم واقعا خنده دار است. ثانیا ، در حال حرکت است. سوم ، زیبا است که نگاه کنید. با این حال اگر بخواهم این فیلم را به عنوان شخصی که رابطه ناراحت کننده ای با الکل دارد قضاوت کنم و سعی کنم پیامی را برای فیلم مشخص کنم ، در این صورت من به مشکل برمی خورم. من معتقدم این فیلم توضیحی در مورد پوچی فرهنگ نوشیدن دانمارکی است. دانمارکی نبودن شاید نتوانم پیچیدگی های اجتماعی را کاملاً درک کنم ، اما انگلیسی بودن مطمئناً می توانم درک کنم (نوشیدن فرهنگ ماست). خوب یا بد به نظر نمی رسد که این فیلم به طور قطعی بیان کند که آیا نوشیدن الکل خوب است یا بد. مطمئناً شما تراژدی ناشی از بیش از حد اشتیاق را مشاهده می کنید ، اما پس از آن نشان می دهد که موارد مثبتی وجود دارد. برای کسی مثل من که می خواهد تعدیل کند اما نمی تواند و می خواهد یک قضاوت باینری داشته باشد ، این روش من را اشتباه اشتباه می گیرد.

یک جشن مست کننده زندگی و یک بررسی هوشیارانه از بحران میانسالی که لذتهای سرسام آور و لذتهای سرخوشی ناشی از تأثیر الکل را با قلب و شوخ طبعی روشن می کند بدون اینکه هرگز از خسارتی که ممکن است در هنگام مصرف بیش از حد ایجاد کند ، طفره رود ، یک دور دیگر (Druk) عناصر کمدی ، درام و تراژدی به ترکیبی پر جنب و جوش ، جوشان و نشاط آور ، و با ویترین ستاره ای از Mads Mikkelsen که همیشه قابل اعتماد است ، درخشنده است.

به نویسندگی و کارگردانی توماس وینتربرگ ، این فیلم او را دوباره با میکلسن پس از دوره به یاد ماندنی آنها با فیلم The Hunt پیوند داده و نتیجه دیگر یک اثر کلاسیک فوری است. وینتربرگ برای زنده کردن داستان خود رویکردی طبیعی گرایانه و انسان گرایانه اتخاذ می کند و نقشی جذاب از الکل در فرهنگ دانمارک (یا هر فرهنگی برای آن موضوع) ارائه می دهد. طرح مربوط به چهار دوست است که یک آزمایش الکل را برای روح بخشیدن به زندگی پیش پا افتاده شغلی و شخصی خود انجام داده اند و در کل جذاب است.

اما اگر پیوند بین شخصیت ها به اندازه کافی قانع کننده نبوده و قوس های جداگانه آنها از بین نرفته باشد ، هیچ یک از آنها گیرنده نخواهد بود. هر کس نقشی ارزشمند در داستان بازی می کند اما کسی که این تجربه را واقعاً ارزشمند و ارزشمند سازد Mads Mikkelsen است که در اینجا بازی در میان بهترین های او قرار دارد. ما به شدت با شخصیت او ارتباط برقرار می کنیم ، به طور کامل در سفر او سرمایه گذاری می کنیم و جادویی که او در آخرین بخش به ذهن می آورد ، تصور ناپذیری برای بینندگان به جا می گذارد و همه آنها را در رفاه و خلوص کامل قرار می دهد.

به طور کلی ، Another Round به زیبایی توسط کارگردانی معقول وینتربرگ و اجرای استادانه میکلسن لنگر می اندازد و یکی از جذاب ترین ، دستگیر کننده ترین و تأییدکننده ترین فیلم های سال است. قسمت های مساوی ، خنده دار ، لمس کننده و دلخراش ، این درام دانمارکی از قدرت و قدرت کافی برخوردار است تا اکثر بینندگان را با طلسم عفونی و لحظه ای زودگذر مجذوب خود کند ، و کیفیت خیره کننده صحنه آخر نه تنها به عنوان یک پایان مناسب برای یک سواری شاد بلکه مفید است موقعیت فیلم را به عنوان یکی از قوی ترین آثار سال 2020 تأیید می کند. واقعا ارزش یک وقت و پول را دارد ، یک دور دیگر بسیار توصیه می شود.“

زبان :

نامزد 1 گلدن گلوب، برنده 31 جایزه و نامزد 37 جایزه

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *