داستان فیلم Rogue Hostage 2021

داستان تفنگدار ماهری است که برای نجات تنها دخترش و یکی از سیاست مداران با نظامیانی که قصد دزدی از مغازه ی ناپدری اش را دارند درگیر میشود..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی گروگان سرکش (Rogue Hostage) به کارگردانی جون کیز محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی اکشن و هیجانی دارد و میکی سولیس نویسندگی این فیلم مهیج را بر عهده دارد همچنین اولین بار شرکت Yale Productions وBondIt Media Capital این فیلم را منتشر کرد..جون کیز کارگردان این فیلم در ساخت فیلم های ترسناک شهره است… هنرمندان فیلم عبارتند از : الکساندر وایشلبویم ،برندی براوو، کارلوس اس، سانچز چارلی سارا ، کریستوفر باکوس، فدنا ژاکت، هالی تیلور ، جان دی. هیكمن ، جان مالکوویچ ، لونا لورن ولز ،مایکل جای وایت، تایرس گیبسون، زانی جونز امبائیز و … هم اکنون این فیلم زبان اصلی را همراه با زیرنویس چسبیده فارسی و پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ قاتل فرقه ، اسم رمز بنشی ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : اسم رمز بنشی ، می باشد.
اسکرین شات فیلم گروگان سرکش 2021

اسکرین شات فیلم گروگان سرکش 2021

نقد Rogue Hostage 2021

نقد کاربران🤩🤩

  • امتیاز: 5 از 10 |  عنوان: تنها “گروگان” در Rogue Hostage تماشاگر این فیلم است….🤩🤩

“در اینجا نمونه دیگری از استخدام بازیگران مشهور برای فریب تماشاگر برای دیدن یک فیلم واقعاً بد وجود دارد. و آیا این همیشه بد بود

فهمیدم که این اولین فیلمنامه کامل فیلم نویسنده تازه کار Mickey Solis است ، اما هیچ بهانه ای وجود ندارد که ژانر ساده و عمومی را تهیه کنیم و آن را در یک مزخرفات ناهماهنگ که در آن اکشن خنده آور است و گفتگوها ارزش دارد ، خرد کنیم. “آن چیست؟ بمبی (بالای در)”. * هنوز در را باز می کند * “مراقب باشید”. اوگگ داستان فاقد تداوم و منطق اساسی بود. با 93 دقیقه اجرای معمول و راحت ، احساس آرامش بیش از 2 ساعت داشت و صحنه های پرکننده را برای مقدار کمی ماده ای که داستان (پیچیده) داشت ، به بیرون کشید.

از همه بدتر اینکه ، شما تهیه کننده و کارگردان فصلی Jon Keeyes ، بازیکن کل این مزخرفات را دارید. من اولین بار دیده ام که کارگردانان آماتور یک فیلم 100 برابر بهتر تولید می کنند. او صحنه ها ، کار دوربین را به طرز وحشتناکی کارگردانی کرد و در کارگردانی بازیگرانش به سختی شکست خورد. فیلمبرداری بد بود و امتیاز در بدترین سمت طیف درجه فیلم b. صدا از دور احساس می شد ، گویی کسی میکروفون های رونق را فراموش کرده است.

می خواهم بگویم که شاید اگر برخی از بودجه پردرآمد بازیگران صرف می شد تا یک فیلمساز فصلی فیلمنامه آماتور را برای ویرایش از فیلمنامه آماتور بگذراند ، اما یک کارگردان فصلی (کیزی) می توانست / باید این خرابکاری را برطرف می کرد. من برای گیبسون و مالکوویچ احساس بدی دارم که رزومه کاری خود را دارند. این 4/10 بسیار سخاوتمندانه از طرف من است ، همه رفتن به ستاره منجر می شوند که تمام تلاش خود را با آنچه که باید کار کنند انجام دادند.“

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *