داستان فیلم Bliss 2021

گریگ بعد از جدایی از همسرش و اخراج در کارش، با زنی مشکوک و کارتون خواب به نام ایزابل آشنا میشود و اما...

فیلموگرافی

فیلم سینمایی سعادت یا بلیس (Bliss) به کارگردانی مایک کاهیل محصول 2021 کشور آمریکا است و موضوعی عاشقانه،فانتزی و درام دارد…و اولین بار این فیلم عاشقانه توسط شرکت استریمی آمازون منتشر شد…همچنین برنده جایزه بهترین فیلم مستقلدر جشنواره بین المللی California on Location Awards 2019 شده است..هنرمندان فیلم عبارتند از : بیل نای، DeRon Horton ،یوجین یانگ ،خورخه لندبورگ جونیور ،جوشوا لئونارد ،مادلین زیما، نستا کوپر ، اوون ویلسون ،رونی چینگ، سلما هایک، اسلاووی ژیژک و … هم اکنون این فیلم دوبله فارسی را همراه با پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم سعادت 2021

اسکرین شات فیلم سعادت 2021

نقد Bliss 2021

نقد کاربران🤩🤩

  • امتیاز: 10 از 10 |  عنوان: RIP جیسون ک..🤩🤩

“صبح روز 26 نوامبر 2019 ، پدر و مادر من پسر و برادر کوچک من را به دلیل اعتیاد به “سعادت” مردند.

مشخص بودن؛ من نمی خواستم این فیلم را تماشا کنم. خوشحالم که کردم برادرم در مدت 13 سال معتاد الكلی و معتاد به مواد مخدر بود و مدت كوتاهی از فارغ التحصیلی از دبیرستان شروع نكرد. او در این مدت فصلی زیبا از هوشیاری داشت. اما بیشتر این سالها مملو از عود ، زندان ، دادگاه ، قلبهای شکسته و امید محتاطانه خوش بینانه بود.

در آخرین سفر خود به سرزمین سعادت ، چندی قبل از مرگش ، مت واقعاً او را به دنیاهای مختلف برده بود ، هرچند در اینجا باید بگویم كه هیچ كدام از آنها چیزی جز یك كابوس نبودند.

من مطمئن نیستم که دنیایی که جیسون به دنبال آن شبیه چیزی در این فیلم بود ، اما من می دانم که او ابتدا برای فرار از دردی که در اعماق وجود خود داشت ، به آنجا سفر کرد. از دست دادن دوستان هود کودک ، تأمل در مورد هویت شخصی خود به عنوان پسری خوانده (با ما از بدو تولد ذهن شما را بخاطر داشته باشید) و نبرد در ذهن خود به عنوان نوزادی که خود معتاد به مواد مخدر آن را به زودی تحویل داده است.

همراه با ادای احترام ، اضافه می کنم که از دیدن نگاهی اجمالی به دنیای او ، سپاسگزارم. وحشتناک و کمک کننده بود. اگر کسی را دوست دارید یا با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند ، این فیلم در هر مرحله ناراحت کننده است. شما احتمالاً فقط یکبار یا شاید هرگز این را تماشا خواهید کرد. اما تردیدی نیست که گفتن یک داستان دشوار که شبیه زندگی افراد گرفتار شده توسط مواد مخدر و شاید حتی مهمتر از آن ، ما که به عنوان شبح زندگی کسانی که دوستشان داریم ، یک کار شایسته بود. متاسفم برای هر کس دیگری که این درد را می داند.“

زبان :

برنده 1 جایزه از جشنواره California on Location

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *