داستان فیلم The Windermere Children 2020

داستان دلخراش و سرانجام تأییدکننده زندگی کودکان هولوکاست که پس از جنگ جهانی دوم در انگلستان جابجا و توانبخشی شدند. این امر با عدم اطمینان و ترس در سرزمین جدید آغاز شد ، اما سرانجام به پیروزی امید و حسن نیت و دوستی و خوشبختی مادام العمر منجر شد که همه آنها از آن استقبال می کنند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی بچه های ویندرمر (The Windermere Children) به کارگردانی مایکل ساموئلز محصول 2020 کشور انگلیس و آلمان است و موضوعی جنگی و درام دارد و سیمون بلوک نویسندگی این فیلم را بر عهده دارد.نویسندگی ، بازیگری ، بسته بندی ، فیلمبرداری فوق العاده است.!.هنرمندان فیلم عبارتند از : آنا Maciejewska ، آنا شوماخر ، آیین گلن ، کاکپر سوئیتک ،کنستانتین فرانک، کوبا اسپرنگر، مارسل سابات ، مارک وروبلوسکی، پاسکال فیشر ،فیلیپ کریستوفر ، رومولا گارای ،توماس کرچمن ،تیم مک اینرنی ، توماس استودزینسکی و … هم اکنون این فیلم دوبله فارسی را همراه با پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم بچه های ویندرمر 2020

اسکرین شات فیلم بچه های ویندرمر 2020

نقد The Windermere Children 2020

نقد کاربران🤩🤩

  • امتیاز: 7 از 10 |  عنوان: بچه های جنگل جدید…🤩🤩

“باید اعتراف کنم که من از این داستان زندگی واقعی صدها کودک جوان بی سرپرست یهودی از آلمان نازی که بلافاصله پس از پایان جنگ جهانی دوم در مکان های مختلفی در انگلیس مستقر شده اند ، اطلاعی نداشته اند ، زیرا بیشتر آنها به استقرار در دریاچه دیدنی ویندرمر. آنها که فقط وحشت و آزار و شکنجه را می دانند و در برخی از بدنام ترین اردوگاه های اجباری از خانواده های خود جدا شده اند ، با چالش سازگاری با زندگی خود در کشوری جدید با محیط ناآشنا ، زبان متفاوت و بومیانی که همیشه دوست نیستند ، روبرو می شوند.

اینها کودکانی هستند که به طور طبیعی از تجربه هایشان آسیب دیده اند ، از خاطرات از دست دادن عزیزانشان رنج می برند و اکنون با چالش های جدیدی روبرو هستند تا خود را با یک محیط کاملاً بیگانه که همراه با جوانان هم سن و سالی که معمولاً هرگز ندیده اند ، سازگار کنند. هیچ یک از آنها انگلیسی صحبت نمی کنند و ما می بینیم که تحت آموزش ابتدایی و سایر روشهای سازگاری برای کمک به سازگاری با دنیای پس از جنگ هستند.

تحت حمایت خیرخواه رئیس مرکز ، اسکار فریدمن ، واقعاً شباهت زیادی به اسکار شیندلر ، لیام نیسون ، و کارمندان پشتیبانی وی دارد ، که در برجسته ترین آنها یک معلم هنر زن است که کودکان را تشویق می کند که خود را با رنگ و پوست قدیمی و اسکاتلندی ظاهر کنند. پلی اتیلن معلم که مشتاق ایجاد یک تیم فوتبال برای بازی در پسران محلی است ، آنها کم کم پذیرفته می شوند که آنها دلیلی برای زندگی دارند و می توانند زندگی خود را پیش ببرند. برای بعضی ها باور کردن این دشوارتر از دیگران است و صحنه ای آشفته وجود دارد که آنها از طریق اعلان صلیب سرخ ، سرنوشت رسمی عزیزانشان را به خانه می آموزند ، گرچه برای یک پسر جوان امید کمی وجود دارد که برادر بزرگتر او ممکن است به نوعی هنوز هم باشد زنده.

نمونه هایی از تعصبات آشنا از سوی برخی از افراد محلی نیز نشان داده شده است ، به علاوه برخی از شوخ طبعی ها در حوادث ناگوار یک باند خاص متشکل از چهار نفر است که برای لذت بردن از برخی از ناهار خوری های مخصوص فرش به آشپزخانه حمله می کنند و همچنین در یک بازی فوتبال فوق الذکر که سرانجام گرد هم می آید. این صحنه های سبک تر با صحنه های دیگری مقایسه می شوند که ما را به یاد وحشت هایی می اندازد که کودکان پشت سر گذاشته اند ، که ما آنها را در واکنش به پارس حتی یک سگ کوچک یا دریافت یک منبع بی حد و اندازه نان در صبحانه می بینیم ، زیرا آنها بلافاصله همه را پنهان می کنند نعمت گرانبها

این فیلم متأسفانه ، دوباره به مد “فهرست شیندلر” ، با زندگی واقعی جوانان به تصویر کشیده ، همتایان بزرگسال که اکنون هفت سال دیگر با خاطرات مثبت خود از دوران حضور در آنجا ، به همان نقطه بازگشتند ، پایان یافت.

این یک تولید کم کلید با چندین عکس از مناظر زیبای Windermere ، موسیقی متن موسیقی کوارتت زهی ساده ، کارگردانی بدون سر و صدا و بازی گروهی خوب توسط پیر و جوان بود ، گرچه شاید برخی از داستان های فردی می توانست کمی بیشتر توسعه یابد و جای تعجب است که چرا توجه مستقیمی به تعداد دختران جوان نسبت داده نشده است.

با این وجود ، بحران های پناهجویان در مناطق مختلف جهان که هنوز هم یک مسئله مداوم هستند ، این یک رفتار دلسوزانه و قابل تأمل است که امیدوارم مورد توجه بینندگان معاصر قرار گیرد.“

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *