داستان فیلم The White Tiger 2021

داستان مرد راننده رعیتی است که برای رهایی از دست اربابان هندی باید تلاش کند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی ببر سفید یا وایت تایگر (The White Tiger) به کارگردانی رامین بحرانی محصول 2021 کشور هند و امریکا است و موضوعی جنایی و درام دارد و رامین بحرانی،آراویند آدیگا نویسندگی این فیلم هندی را بر عهده دارد..همچنین اولین بار شرکت نتفلیکس این فیلم جنایی را اکران کرد! و در جشنواره فیلم ونیز جایزه FIPRESCI را تحت عنوان بهترین فیلم کسب کرد..هنرمندان فیلم عبارتند از : آدارش گوراو ،بالویندر سینگ بریا ، هارشیت ماهوار ، کاملش گیل ،ماهش منجرکار ،ماهش پیلایی، پریانکا چوپرا جوناس، راجیندر سینگ پنچاریا ، راجکومار رائو ،ساندیپ سینگ ، Sanket Shanware ،ساتیش کومار ، تیلاک راج ، ودانت سینا ،ویجی موریا و … هم اکنون این فیلم دوبله فارسی را همراه با پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : می باشد.
اسکرین شات فیلم ببر سفید 2021

اسکرین شات فیلم ببر سفید 2021

نقد The White Tiger 2021

نقد کاربران🤩🤩

  • امتیاز: 6 از 10 |  عنوان: یک داستان هندی که برای مخاطبان غربی ساخته شده است…🤩🤩

“ببر سفید متعلق به طبقه سینما است که توسط نژادی از داستان نویسان نه چندان هندی روایت می شود که به نظر می رسد مشکلات هند را درک می کنند. گاهی دلتنگ می شوند و گاهی به آزار دهنده برخورد می کنند. این فیلم جایی بین آن است. اگر داستان را دنبال کنید ، می دانید که این فیلم کاملاً هندی است که داستان را به گونه ای تعریف می کند تا مخاطبان غربی را نیز درگیر خود کند. و با این کار به نوعی مخاطب هندی را رها می کند. به عنوان یک هندی ، سینمای با کیفیت بسیار بالاتری در حال حاضر ساخته شده است (بیشتر آنها در سینماهای منطقه ای) که نه تنها با صداقت بیشتر بلکه با قلب نیز به این موضوع می پردازند. این فیلم اغلب چنین کاری انجام نمی دهد و بی روح به نظر می رسد. اما گفته است که متأسفانه و خوشبختانه این فیلم در غرب بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت زیرا داستان را به شکلی که غرب مشکل را درک می کند ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ممکن است یک جزئیات پیش پا افتاده کوچک برای مخاطبان غربی مهم نباشد اما این واقعیت که لک لک حتی با داشتن ثروت گسترده و مجموعه برتری فرهنگی خود تصمیم به سفر در یک کلاس خواب (یا می تواند به راحتی فقط کلاس عمومی باشد) از قطار می تواند مخاطب هندی را لمس خواهد کرد. اما برای یک غربی که فقط یک صحنه عجیب و غریب است که توصیف “چگونگی سفر هند” است. همان تقسیم کاست. برای برخی از خارجی ها این واقعیت که یک شخصیت طبقه بالاتر است و شخصیت دیگر طبقه پایین است ، برای آنها کافی است (این توهم را دارند که) از شکاف گسترده فرهنگی هند مطلع شوند. اما برای یک هندی این فقط ساده سازی ناخالص است.

همانطور که گفتم اینها فقط جزئیات پیش پا افتاده ای هستند اما موارد بسیار بیشتری در مورد قصد سازندگان توضیح می دهند. شاید این یک تصمیم آگاهانه بود اما به عنوان یک هندی که فقط سینمای متوسطی است.“

زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *