داستان فیلم The Banker 2020

درباره ی دو سیاه پوست افریقایی به نام برنارد گرت و جو موریس است که یک سفید پوست را به صورت صوری برای مدیریت کارهای تجاریشان منتخب می کنند و خود راننده و خدمتکار سفید پوست میشوند..

فیلموگرافی

فیلم سینمایی بانکدار (The Banker) به کارگردانی جورج نولفی محصول 2020 کشور امریکا است و موضوعی زندگی نامه و درام دارد و Niceole R. Levy ، جورج نولفی ، David Lewis Smith نویسندگی این فیلم ماجراجویی را بر عهده دارند..همچنین اولین بار شرکت Romulus Entertainment این فلیم را منتشر کرد..این فیلم توسط شبکه اپل تی‌ وی پلاس پخش شد..هنرمندان فیلم عبارتند از : آنتونی مکی , بیل کلی ,کلم معنی ,دیوید مالدونادو ,گریگوری آلن ویلیامز , جیمز دومونت ,جیلون گوردون ,جسی تی آشر, مایکل هارنی ,نیا لانگ , نیکلاس هولت , پل بن ویکتور ,ساموئل ,ال جکسون, اسکات ,دانیل جانسون ,تیلور بلک … هم اکنون این فلیم دوبله فارسی را همراه با پخش آنلاین در سایت ایران تی وی تماشا کنید..

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ اشاره کرد.
اسکرین شات فیلم بانکدار 2020

اسکرین شات فیلم بانکدار 2020

نقد The Banker 2020

نقد کاربران🤩🤩

  • امتیاز: 10 از 10 |  عنوان: عالی و حتی بهتر اگر یک کارآفرین اقلیت باشید
    nasar-0265121 مارس 2020..🤩🤩

“فیلم بازیگری بزرگی دارد و بسیار خوب نوشته شده است. بانکدار 2 ساعت طول می کشد اما شما را سرگرم می کند. اگر شما یک کارآفرین هستید که سعی در تحقق امور دارد ، این انگیزه واقعی است. این مردان نه تنها جامعه علیه آنها بلکه قوانین نیز بودند. داشتن املاک و مستغلات در یک قسمت آمریکایی آفریقایی تبار بر خلاف قانون بود زیرا این سیستم عمداً برای پایین نگه داشتن رنگ افراد انجام می شد. این فیلم سیستم مهمی را روشن می کند که باعث می شود بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و روحیه جذاب آفریقایی آمریکایی ها را حفظ کنند ، علی رغم اینکه همه چیز علیه ما چیده شده است. اگر تا به حال فکر کرده اید که چرا فقط یک آمریکایی آفریقایی تبار در سال 2020 دارای 2 ساختمان در منهتن است. این فیلم اساساً به شما نشان می دهد که اگر می دانید چگونه قطعات را کنار هم قرار دهید. لطفا فیلم های بیشتری از این دست بسازید.“

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *