داستان فیلم گشت ارشاد 1-2-3

ادامه مجموعه جذاب گشت ارشاد 1 و 2 ، رقم خوردن ماجراهای جدید البته با شکلی متفاوت تر از گذشته...

فیلموگرافی

فیلم کمدی گشت 3 جدیدترین ساخته سعید سهیلی محسوب می شود! مهم ترین و البته پر نقدترین اتفاق این قسمت از گشت ارشاد حذف حمید فرخ نژاد و جایگزین کردن بازیگری با قد قواره و چهره ای شبیه به او در این فیلم است. امیر جعفری با داشتن ریش و کلاه و کچلی مانند حمید فرخ نژاد قصد دارد نقشی مانند او ایفا کند.

فیلمبرداری و ساخت گشت ارشاد سه به اتمام رسیده و همین روزهاست که با واکسیناسیون عمومی و کمی فروکش کردن کرونا این اثر طنز در سینماها اکران شود.

بشنویم یک توضیح از سازنده این اثر؛ سعید سهیلی:

“آستین بالا زده ام براى یک کار سخت. پاشنه بالا کشیده ام براى یک کار شیرین. بالاخره تردید را کنار گذاشته و تصمیمم را گرفتم.آرى میسازم. گشت ارشاد سه را با توکل و توسل. محکم و قوى. فعلا حرفى براى گفتن نیست. حرفها میماند براى بعد. تنها یک حرف. اراده کرده ام تماشاچیان را سورپرایز کنم. نه با اسم و شعار و هیاهو. تنها هنگام اکران در سالن سینما ، باقى بعد … یا حق”

حضور بهنام بانی خواننده مطرح کشورمان در این فیلم به عنوان اولین کار بازیگری این خواننده در عرصه سینما نیز جالب توجه بوده است.

حضور مسعود کیمیایی برای کلید زدن شروع ساخت در این فیلم نیز از نکات قالب توجه بوده است.

برخی بازیگران:
اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی مقدم، علیرضا خواجه نیا..

داستان کامل گشت ارشاد 3:

عطا و حسن به ایران بازگشته و برای تامین هزینه های زندگی به خوانندگی در خیابان های تهران مشغول می گردند. آنها سودایی شده و قصد انتشار یک آلبوم از خود دارند. آنها برای این موضوع نیاز به یک پول هنگفت دارند پس تصمیم می گیرند یک میلیونر که مالک زمین های زیادی در لواسان (با هنرمندی بهنام بانی) است را بدزدند.

دیری نمی گذرد که فرد ربوده شده دلیل کار عطا و حسن را می فهمد و به آنها کمک می کند اما دردسرهای بزرگی در مسیر آنها ایجاد می شود که باعث می شود هر 3 را درگیر کند…

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ ژن خوک ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : پوپک و مش ماشاالله ، بیگانه ، آزاد به قید شرط ، بلوک 9 خروجی 2 ، اکسیدان ، زاپاس ، می باشد.
تهیه کننده : سعید سهیلی
موسیقی : حبیب خزایی فر
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *