داستان سریال دختران حوا

داستان پرستاری به نام ثریا است که از بیمارستان اخراج میشود و او برای انتقام از رئیس بیمارستان سه نوزاد تازه متولد شده را جابجا می کند و این شروع دردسر های ثریا با سه نوزاد است...

فیلموگرافی

دختران حوا یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده است که در سال ۱۳۹۱ متشکل از ۳۰ قسمت تولید و نخستین بار از شبکه پنج پخش شد…زنی به نام ثریا (گوهر خیراندیش) که در جوانی پرستار زایشگاه بوده، بر اثر اتفاقی که در زندگی او می‌افتد (توسط رئیس بیمارستان محل خدمت او از بیمارستان اخراج می‌شود)، تصمیم به انتقام می‌گیرد. او اسامی سه نوزاد (که روی دستهای آن‌ها برچسب زده شده) را هنگام تولد در بیمارستان، عوض می‌کند. (که یکی از آن‌ها دختر رئیس بیمارستان بوده) اما سال‌ها بعد پشیمان شده و در حالی که در زندان، روزهای پایانی زندگی را می‌گذراند، از یک مددکار اجتماعی به نام شیوا (یکتا ناصر) که خود نیز-به اتهام قتل همسرش دانیال -، با او هم‌بند بوده و حالا آزاد شده، می‌خواهد که آن سه دختر را پیدا کند و نزد او بیاورد. آن سه دختر نیز که خود از طبقات مختلف جامعه می‌باشند و حالا بزرگ شده‌اند، به زندگی خود مشغول هستند، نیکی دختر رئیس بیمارستان که خود دختری به نام نیلو دارد و بعد از فهمیدن عوض شدن نوزادان می‌ترسد همسرش او را رها کند، گیلدا دختری که عقده پولدار شدن دارد و وقتی متوجه راز جابه جایی نوزادان می‌شود آرزو می‌کند کاش دختر رئیس بیمارستان باشد او که با پسرخاله و مادر خود زندگی می‌کند بیشتر از دو دختر دیگر خواهان مشخص شدن واقعیت است و مژگان کارمند بانک که همراه خانواده خود روزگار را سپری می‌کند و زندگی خود را خیلی دوست دارد. این سه دختر با یکدیگر دوست شده و در تلاش برای یافتن حقیقت هستند و شیوا نیز به آن‌ها کمک می‌کند. از طرفی شیوا همسایه‌ای مخوف دارد که در آخر داستان به اتهام قتل دستگیر می‌شود. 

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ پریا ، آوای باران ، آخرین بازی ، دلنوازان ، فاصله ها ، مانکن ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : نیم رخ ها ، مشکل گیتی ، قاتل اهلی ، ضد ، یک دزدی عاشقانه ، لیسانسه ها ، می باشد.

لینک های دانلود در تاریخ 3 دی ماه 1400 اصلاح گردید.

تهیه کننده : عزیز علیزاده
زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • علی تنهایی 16 آبان 1400

  از قسمت 20 به بعد صدا نداره سریال ؟
  لطفاً قبل از گذاشتن یه تست کنید!

  • ایرانـ تے وی 3 دی 1400

   سلام
   با عرض پوزش یک مشکل سروری بود..
   در حال حاضر مشکل کاملا مرتفع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *