داستان سریال وفا

داستان جوانی به نام جوبین پناهی است که به جرم جاسوسی برای اسرائیل در ایران به زندان افتاد. او به دلیل مشکلات روحی و روانی که پدر و پدر و مادرش در اثر انفجار بمب در قبرس جان باختند به بیمارستان منتقل می شود. در این زمان ، یک عامل موساد (سازمان اطلاعات اسرائیل) وارد ایران شد تا او را از بیمارستان روانپزشکی ربوده باشد.

فیلموگرافی

وفا نام مجموعهٔ تلویزیونی است که در نوروز سال ۱۳۸۵ هر شب از شبکهٔ سوم نمایش داده می‌شد. این مجموعه تلویزیونی در اعتراض به سیاست‌های دولت اسرائیل، علیه لبنان و ایران ساخته شده بود..سریال وفا درباره عشق جوانی ایرانی یهودی به نام ژوبین پناهی به دختری لبنانی-ایرانی به نام وفا است که به جرم جاسوسی برای اسرائیل در ایران زندانی شده. او به دلیل مشکلات روحی و روانی ناشی از کشته شدن پدر و مادرش در انفجار بمبی درقبرس و دوری از دختر مورد علاقه اش وفا در تیمارستان بستری شده است. ژوبین توسط یک جاسوس اسرائیلی که اسم مستعارش خرچنگ است از تیمارستان فراری داده می‌شود و پس از تغییر قیافه و با هویت جعلی همراه خرچنگ از ایران به اردن و منزل دیوید می‌رود؛ سپس او طبق نقشه قبلی دیوید برای دیدن وفا به لبنان می‌رود و بعد از مدتی دیوید و خرچنگ به او اضافه می‌شوند. ژوبین پس از بی توجهی های وفا واقعیت را به او و پدرش می‌گوید و وفا از ژوبین می خواهد که به او فرصت دهد. وفا بعد از چند روز پیشنهاد ژوبین را برای فرار قبول می‌کند و…ویکی پدیا

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ به وقت خماری ، توفیق اجباری ، اسب سفید پادشاه ، به وقت خماری ، مرد نقره ای ، خوابگاه دختران ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : بیداری ، خوابگاه دختران ، خانه به دوش ، خاله سوسکه ، گور به گور ، می باشد.
تهیه کننده : منصور سهراب‌پور
موسیقی : علیرضا کهن‌دیری

برنده جایزه ی ویژه ی هیئت داوران

دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *