داستان سریال راه شیری

این سریال از 6 قسمت و به کارگردانی چند شخص درباره ی بیکاری، مهاجرت، اعتیاد، زنان بی سرپرست، طلاق و ... مطرح شده است...

فیلموگرافی

راه شیری یک مجموعه تلویزیونی محصول ۱۳۹۳ و تهیه‌کنندگی رامین عباسی‌ زاده می‌باشد که از شبکه دو پخش شد. فیلمنامه این مجموعه از سوی چند نویسنده به سرپرستی احمد رفیع‌ زاده نوشته شده است.تولید این مجموعه، از سال ۱۳۸۷ آغاز شد و شامل ۴ اپیزود و ۲۴ قسمت است که هر اپیزود آن را یک کارگردان مستقل مقابل دوربین ‌برده است. هر اپیزود به وسیله یک شخصیت یا یک لوکیشن به اپیزود بعدی مرتبط می‌شود.

1-پسر به کارگردانی سامان مقدم : این اپیزود قصه زندگی جوانی را روایت می کند که از کانون اصلاح و تربیت مرخص می شود و به دنبال هویت گمشده اش می گردد.

2-خلسه به کارگردانی عبدالحسن برزیده: داستان خلسه درباره وکیلی خوشنام به نام عظیمی است که همیشه در پرونده های قضایی موفق بوده، اما به طور اتفاقی با موضوع قتل زنی به نام هما مواجه می شود که پسرش او را به قتل رسانده است.

3-خط رو خط به کارگردانی مونا زندی حقیقی: داستان این اپیزود از جایی آغاز می شود که موبایل والدین دو کودک در مهدکودک با هم عوض می شود و این جابه جایی برای هر دو طرف سوءتفاهم هایی را به وجود می آورد.

4-تحقیر به کارگردانی ایرج کریمی : این اپیزود درباره نویسنده ای به نام فرهاد راسخ است که در زندگی مشترکش با هدیه دچار مشکل شده و در موقعیت حساسی از زندگی زوج دیگری قرار گرفته است. او مجبور می شود وارد بازی خطرناکی شود..ویکی پدیا

از دیگر آثاری که توسط این کارگردان ساخته شده میتوان به ؛ نیم رخ ها ، اشاره کرد.
سایر فیلم های بازیگران این فیلم : همیشه پای یک زن درمیان است ، قصه پریا ، مختارنامه ، بچه های ابدی ، می باشد.
زبان :
دانلود از سایت با ip ایران امکان پذیر است، لطفا vpn خود را خاموش کنید.


خاموشش کردم لینک های دانلود را نمایش بده !!

فیلم های پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *